Do końca miesiąca masz -20%!

 

Do końca miesiąca masz -20%!


Opublikowane w pon., 16/01/2023 - 18:03

Wyznacz sobie biegowe wyzwanie i poprawiaj formę! Nowy rok, nowe możliwości. Wiele osób podsumowało już swoje dokonania w poprzednich 12 miesiącach i wyznaczyło sobie cele na kolejne. Każdy mierzy w coś innego. Swoje postanowienia mają oczywiście również biegacze.

Ci, którzy dopiero zaczynają przygodę z tym sportem i traktują go jako odskocznię od codziennych obowiązków, mają zapewne nieco bardziej przyziemne cele. Regularne biegi, stopniowe poprawianie swoich czasów na różnych dystansach, spalanie kalorii… 

Osoby, które od biegania są już „uzależnione” i traktują je jako swoją ogromną życiową pasję, mierzą zapewne w poprawianie rekordów, zdobywanie kolejnych medali na zawodach i bycie lepszym od swoich konkurentów.

Niezależnie jednak od tego, do której grupy się zaliczacie, jeśli lubicie biegać, koniecznie określcie swoje tegoroczne wyzwanie! Dzięki temu będziecie jeszcze bardziej świadomi celu do którego dążycie, a regularne postępy i zbliżanie się do niego, sprawi Wam ogromną radość. Jedni będą mierzyli w przebiegnięcie określonego dystansu, inni w jak najlepszy czas… Dla każdego coś się znajdzie.

Biegowym wyzwaniem może być też oczywiście poprawa swojego wyniku na Festiwalu Biegowym. Przypominamy, że w tym roku odbędzie się już po raz 14. Podobnie jak w poprzednich latach wszystko będzie się działo we wrześniu w Piwnicznej.

To wydarzenie ma niepowtarzalny klimat, który sprawia, że co roku biorą w nim udział tysiące osób. Kto był tutaj raz, bardzo chętnie wraca co roku. Jeśli jeszcze się nie zarejestrowaliście, to nie zwlekajcie. Możecie to zrobić TUTAJ. Do zobaczenia na starcie! (fot.: Tomasz Szwajkowski)

 

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce