Dojazd

Dojazd


Dojazd do Krakowa

Autobusem

Dworzec Autobusowy MDA w Krakowie zlokalizowany jest przy ul. Bosackiej 18 w centrum miasta, skąd odjeżdżają autobusy komunikacji krajowej, regionalnej i międzynarodowej. Szczegółowy rozkład jazdy autobusów znajduje się TUTAJ. Kasy biletowe na dworcu w Krakowie są czynne codziennie od 7.00 do 19.45.

Pociągiem

Kraków posiada bezpośrednie połączenia kolejowe ze wszystkimi większymi miastami w Polsce, np.: podróż pociągiem InterCity z Warszawy zajmuje około 3,5 godzin.  Informacje szczegółowe o połączeniach znajdują się TUTAJ.

Samolotem

Kraków posiada połączenia lotnicze z wybranymi miastami w Polsce. Szczegółowy rozkład lotów, z możliwością planowania podróży można znaleźć na stronach: www.lot.comhttp://eurolot.com i http://www.ryanair.com/pl

Dojazd z lotniska do centrum Krakowa

Informacje o dojazdach z lotniska Balice do centrum Krakowa znaleźć można TUTAJ.

Autobusami

Na trasie z lotniska do centrum Krakowa kursują 2 linie autobusowe dzienne: 208, 292 oraz linia nocna: 902. Czas przejazdu od 35 do 50 minut. Autobusy przyjeżdżają na przystanek Dworzec Główny Wschód, który mieści się kilkanaście metrów od płyty dolnej Dworzec Autobusowy MDA w Krakowie. Obowiązują bilety aglomeracyjne. Aktualny rozkład jazdy autobusów dostępny jest TUTAJ.

Taxi

Kurs z lotniska do centrum Krakowa kosztuje do 89 PLN. Przejazd taksówką zajmuje między 30 – 50 minut. Szczegóły TUTAJ.

Samochodem

Na lotnisku Balice funkcjonują liczne wypożyczalnie samochodów. Dane kontaktowe znajdują się TUTAJ.


Z Krakowa do Piwnicznej-Zdroju

Autobusem

Autobusy z Dworca Autobusowego MDA w Krakowie do Piwnicznej, Nowego Sącza, Starego Sącza, Krynicy, kursują od 5:00 rano do ok. 19:00 wieczorem, czas przejazdu wynosi około 3 godziny. TUTAJ znajduje się szczegółowy rozkład jazdy.

Autobusy i pociągi często tez kursują między Nowym Sączem a Piwniczną, zatrzymując się również w Starym Saczu i Rytrze jak i pomiędzy Krynicą i Piwniczną. Zobacz rozkłady jazdy

Pociągiem

TUTAJ znajduje się rozkład jazdy pociągów oraz ceny biletów.

kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce