Dołącz do największych. Pokaż swoją firmę w Strefie EXPO Festiwalu Biegowego

 

Dołącz do największych. Pokaż swoją firmę w Strefie EXPO Festiwalu Biegowego


Opublikowane w pt., 10/06/2022 - 13:22

Pokaż swoją firmę w Strefie EXPO wielkiego Festiwalu Biegowego

Festiwal Biegowy w Piwnicznej-Zdroju to jedno z najważniejszych i największych wydarzeń biegowych Europy. Trwa 3 dni, oferuje uczestnikom prawie 30 różnych tras - od morderczego dystansu 100 km, przez niesamowitą etapówkę Iron Run dla najtwardszych, po biegi rodzinne i rewelacyjny Bieg Przebierańców.

To wszystko na przeszło 300 kilometrach przepięknych, beskidzkich tras dla każdego - od najmłodszych po seniorów, dla których mamy 630 nagród rzeczowych i pieniężnych wartych ponad 450 tysięcy złotych!

Miejsce na Festiwal Biegowy znaleźmy wymarzone, o czym przekonali się już uczestnicy ubiegłorocznej edycji. Piwniczna-Zdrój, a jeszcze dokładniej - malowniczy, położony w zakolu górskiego Popradu, ponad 7-hektarowy teren Nakła to miejsce wyposażowne we wszystko, czego potrzeba. Nieodległe parkingi, cztery tysięce metrów kwadratowych pod dachem (!), węzeł sanitarny z prysznicami, ścieżki rowerowe, przyrządy do street workoutu, mnóstwo miejsca do relaksu...

Dlatego na to rodzinne wydarzenie biegowe co roku zjeżdżają uczestnicy z całej Polski i Europy. Tu trzy dni można spedzić we wspaniałej atmosferze biegowej rywalizacji, ale też mnóstwa towarzyszących wydarzeń - od Strefy Dziecka, przez Salon Przemysłu Turstycznego i ogromny, folkowy Festiwal Lachów i Górali, aż po Strefę EXPO.

Pokaż swoją firmę w Strefie EXPO wielkiego Festiwalu Biegowego

Tradycyjnie już Strefa EXPO Festiwalu Biegowego to miejsce, gdzie wystawcy oferują to wszystko, co biegaczowi do szczęścia potrzebne - nie tylko wyposażenie, ale też najróżniejsze usługi - od pysznego jedzenia, przez personalizacji medali po usługi i zabiegi medyczne. Jeśli więc chcesz dołączyć do Strefy Expo w tym roku, zgłoś się za pomocą tego formularza. A tu znajdziesz pełną ofertę Strefy EXPO. (t.kowalski@festiwalbiegow.pl)

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce