Dołącz już dziś! Ruszył nabór Ambasadorów Festiwalu Biegowego

 

Dołącz już dziś! Ruszył nabór Ambasadorów Festiwalu Biegowego


Opublikowane w czw., 04/04/2024 - 16:24

Takiej okazji nie może przepuścić żaden biegoholik! Ruszył nabór Ambasadorów Festiwalu Biegowego. Kochasz ten sport? Lubisz aktywność i szukasz nowych wyzwań? To rola idealna dla ciebie! Dołącz już dziś.

Zostań ambasadorem Festiwalu Biegowego

Festiwal Biegowy gromadzi każdego roku tysiące osób. Zabawa zawsze jest znakomita. Do Piwnicznej docierają zawodnicy z całej Polski. W tym roku cała biegowa rodzina spotka się na festiwalu już po raz piętnasty. Jak zawsze, będą to niezapomniane chwile.

Szczególną rolę w całorocznym życiu wydarzenia odgrywają jednak jego Ambasadorzy. To dzięki ich wsparciu fundacja Festiwal Biegów realizuje wiele projektów m.in. PLogging Team Biegamy dla Czystej Polski czy też Klaster Aktywnej Turystyki. 

Kto może zostać ambasadorem? Każdy, kto tylko kocha biegi! Nie ma w tym zakresie żadnych ograniczeń. Pozwoli Wam to na jeszcze większe czerpanie przyjemności ze swoich ulubionych zajęć. Dodajmy, że partnerem tytularnym Programu Ambasadorskiego jest firma Power Canvas.

Jakie wyzwania staną przed Wami?

  • Współtworzenie tekstów na portal www.FestiwalBiegow.pl, Przygotowywanie zapowiedzi, relacji i galerii zdjęć z imprez biegowych, w których uczestniczą;
  • Prowadzenie zapisów na Festiwal Biegowy (z dedykowanym rabatem);
  • Organizacja stoisk informacyjno-promocyjnych w swoich miejscowościach i całym kraju;
  • Kolportowanie materiałów informacyjnych dotyczących biegów w Piwnicznej i projektów realizowanych przez Fundację Festiwal Biegów;
  • Promocja Festiwalu Biegowego w social mediach.
  • Wsparcie organizacyjne wydarzenia (od etapu koncepcji po realizacje)

Czy warto być Ambasadorem Festiwalu Biegowego?
- Oczywiście, że warto być Ambasadorem. Po pierwsze się opłaca i to dosłownie. Po drugie, fajnie się spotykać w ambasadorskim gronie pozytywnie zakręconych biegaczy. Po trzecie, fajnie reklamować to co się lubi czyli bieganie – wyjaśnia Robert Łopuch.

- Zostałam Ambasadorką Festiwalu Biegowego dwa lata temu i była to bardzo dobra decyzja. Dzięki temu mogę aktywnie uczestniczyć w tworzeniu tego wydarzania poprzez udział w różnych projektach – dodaje Roksana Orzyszek.

Nie sposób nie wspomnieć również o licznych korzyściach. Będziecie częścią biegowej rodziny z możliwością prowadzenia blogów startowych w portalu www.FestiwalBiegow.pl i promocją własnych przedsięwzięcia na łamach tego serwisu. Za różnorakie wyzwania będzie też otrzymywali nagrody finansowe i rzeczowe od Fundacji Festiwal Biegów.

Nie się zatem co zastanawiać! Dołączcie do tej niesamowitej drużyny już dziś. Formularz znajdziecie TUTAJ. Nabór trwa do 24 kwietnia. Żaden biegoholik nie może przepuścić takiej okazji! (MP, fot.: Festiwal Biegowy) 

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce