Duathlon Ultraczerń 2022 - raz na rolkach, raz na nogach

 

Duathlon Ultraczerń 2022 - raz na rolkach, raz na nogach


Opublikowane w śr., 03/08/2022 - 00:10

Nawiązując do nart biegowych i najdłuższego biegu narciarskiego w Polsce Uktrabieli, organizator zawodów  MT-Sport zaprasza miłośników nartorolek i biegów górskich na Duathlon Ultraczerń 2022.

Start zawodów nartorolkowych Uphill Ultraczerń stylem klasycznym na dystansie 9 km z przewyższeniem +/- 334m.w sobotę 20 sierpnia, o godzinie 16 spod urzędu miasta Stronie Śląskie z metą na Górze Janowej.

Ultraczerń - zawody na nartorolkach -  są zaliczane do nowego cyklu nartorolkowego w Polsce Fischer Rollerski Cup 2022. Uczestnicy startują stylem klasycznym na jednakowych nartorolkach  Fischer RC7 classic, które zostaną dostarczone przez organizatora cyklu Fischer Cup - Narty biegowe Fischer Kraków (XC SKI Poland)

Limit czasowy - 1h 15 min. Zakończenie pierwszego dnia rywalizacji przy hotelu Czarna Perła w Siennej. Dekoracja przewidziana na godz.19.

W niedzielę 21.sierpnia o godzinie 10 rusza druga część Duathlonu - Czarna Perła - bieg górski 13,5 km Masywem Śnieżnika z przewyższeniem +/- 350 m. Można zabrać ze sobą w góry kije do nordic walking. Imprezę zakończy w niedzielę dekoracja zwycięzców biegu górskiego oraz  Duathlonu Ultraczerń 2022 i losowanie nagród.

 Klasyfikacje obu zawodów będą prowadzone też odrębnie. Możecie więc wystartować tylko w jednej konkurencji - biegu na nartorolkach lub w biegu górskim na nogach. ZAPISY (opr. red.) Fot Fishersport

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce