Dzieciaki zachwycone - konkursy, quizy i nagrody w Strefie Dziecka

 

Dzieciaki zachwycone - konkursy, quizy i nagrody w Strefie Dziecka


Opublikowane w pt., 10/09/2021 - 19:43

To jest najbardziej gwarna, najbardziej tętniąca życiem strefa podczas 12. Festiwalu Biegowego, który dzisiaj rozpoczął się w Piwnicznej Zdroju - całe Nakło tętni życiem.

Takiego gwaru i tylu uczestników nie ma chyba w żadnej innej festiwalowej strefie. O jakiej strefie mowa? Oczywiście o Strefie Dziecka, znajdującej się w namiocie numer 4. To w niej swoje królestwo mają dzieci uczestników, którzy przyjechali na 12. Festiwal Biegowy. Wystarczy przekroczyć próg tej strefy, aby przenieść się do świata gier, konkursów, quizów i zabaw przygotowanych specjalnie dla milusińskich. Dla tych najmłodszych i nieco starszych dzieci organizatorzy 12. Festiwalu Biegowego przygotowali mnóstwo atrakcji. O to dbali sympatyczni animatorzy.

Dzieciaki z wypiekami na twarzy rysowały, wypełniały kolorowanki, inne zaś układały puzzle. Ogromnym powodzeniem cieszyło się puszczanie mydlanych baniek, ale także konkursy i quizy z nagrodami. Nie tylko dzieciaki miały frajdę; do Strefy Dziecka zaglądali także rodzice.

- Bardzo fajny pomysł z tą Strefą Dziecka. – powiedział Sądeczaninowi jeden z rodziców małej trzylatki. – Mama załatwia wszystkie formalności związane z biegiem, a my z córką pożytecznie spędzamy tutaj czas.

 

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce