Ekstrakoszulka Festiwalu Biegowego. Możesz ją mieć

 

Ekstrakoszulka Festiwalu Biegowego. Możesz ją mieć


Opublikowane w śr., 03/07/2024 - 20:44

Festiwal Biegowy to wydarzenie wyjątkowe. Warto mieć zatem odpowiednią pamiątką. Bez wątpienia jest nią wyjątkowa koszulka premium. Sprawdźcie, co zrobić, aby ją zdobyć.

Festiwal Biegowy coraz bliżej! Mamy początek lipca, a zatem zawodnicy trenują w pocie czoła, aby być jak najlepiej przygotowanym do tej wyjątkowej imprezy. Wybór dystansów jest tu tak duży, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Przypomnijmy, że w tym rokuFestiwal Biegowy odbywa się od 6 do 8 września. Ponownie sportowcy przyjadą do Miasteczka Biegowego w Piwnicznej-Zdrój. Wszystko będzie tętniło życiem. Takiego wydarzenia nie można przegapić.

Koszulka Festiwalu Biegowego

Wzorem lat ubiegłych możecie zamówić specjalną koszulkę premium. Wykonana jest z superlekkiego materiału sportowego o gramaturze 100 g/m2, dzięki czemu zapewnia najwyższy poziom oddychalności. Jest przyjemny w dotyku i przewiewny oraz produkowany w Polsce.

- Rekomendowane aktywności: bieganie (nawet w gorące dni), nordic walking, siłownia i fitness, jazda na rowerze i wszystkie sporty powodujące intensywne pocenie - informuje producent. To wspaniała pamiątka, którą po prostu trzeba mieć u siebie! Będzie Wam doskonale przypominała o Waszym tegorocznym starcie.

W jaki sposób możecie ją nabyć? Osoby, które się jeszcze nie zarejestrowały będą mogły zaznaczyć koszulkę razem z rozmiarem przy rejestracji i dokonać opłaty za całość (biegi plus koszulka).

Z kolei ci, którzy są już zarejestrowani i dokonali opłaty, mogą kupić koszulkę wysyłając przelew na 69 zł na konto Fundacji Festiwal Biegów - PL28 1020 1097 0000 7902 0245 8578, podając w tytule imię i nazwisko oraz rozmiar koszulki. Po zaksięgowaniu wpłaty zamówienie będzie widoczne na koncie zawodnika (z reguły okolo 3-4 dni robocze od opłaty).

Jeśli nie jesteście jeszcze zarejestrowani na Festiwal Biegowy, zróbcie to jak najszybciej! To naprawdę impreza jedyna w swoim rodzaju. Nie może Was na niej zabraknąć! (MP) Fot. FB

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce