Ekstrakoszulka techniczna Festiwalu Biegowego już do kupienia!

 

Ekstrakoszulka techniczna Festiwalu Biegowego już do kupienia!


Opublikowane w wt., 25/07/2023 - 21:45

Festiwal Biegowy to masa niesamowitych wspomnień. Zawodnicy rywalizujący na trasach zlokalizowanych wokół Piwnicznej mogą podziwiać niesamowite widoki. Po każdym festiwalu mamy również świetne zdjęcia. A to nie wszystko.

Wspaniałą pamiątką pofestiwalową będzie również koszulka - T-Shirt All-Active™. Mamy do wyboru zarówno krój damski, jak i męski (sprawdź rozmiarówkę). Koszulki techniczne zrobione są ze szybkoschnącego i termoaktywnego materiału sportowego, które zapewnia komfort na treningu. Jednocześnie jest łatwa w praniu i suszeniu. Sprawdzi się doskonale podczas biegania, wyjścia w góry, czy na wyjeździe. 

- Uniwersalny materiał sportowy produkowany w Polsce i wykonany w 100% z poliestru. Dzięki odpowiedniej strukturze włókien oddycha i dobrze odprowadza wilgoć z ciała. Gramatura 135 g/m2 sprawia, że materiał jest grubszy, solidny i wytrzymały na otarcia.

Rekomendowane aktywności to wycieczki górskie z plecakiem, codzienne spacery, bieganie w chłodniejsze dni. Materiał dobrze sprawdza się nie tylko podczas aktywności sportowej ale również do klasycznego noszenia na co dzień - informuje producent, Power Canvas.

Warto zatem ją mieć. Koszulkę można zamawiać na stronie rejestracji festiwalbiegowy.pl do 16 sierpnia. Co ważne, nie będzie dostępna podczas samego Festiwalu Biegowego. Udanych zakupów! (m.pogwizd@sadeczanin.info, fot.: Festiwal Biegowy, Power Canvas)

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce