EXPO Festiwalu Biegowego: Promuj się przedsiębiorco

 

EXPO Festiwalu Biegowego: Promuj się przedsiębiorco


Opublikowane w czw., 22/01/2015 - 10:13

Targi EXPO od samego początku towarzyszą Festiwalowi Biegowemu, z roku na rok przyciągając coraz większą liczbę wystawców i zwiedzających. Biuro organizacyjne krynickiej imprezy przyjmuje już rezerwacje powierzchni wystawowej na edycję 2015 – festiwalowe EXPO odbędzie się w dniach 11-13 września.  

Dlaczego warto promować swoje produkty i usługi w Krynicy-Zdrój? 

PZU Festiwal Biegowy to jedna z największych imprez biegowych w Polsce. W ciągu trzech dni rozgrywanych jest ponad 20 konkurencji, w których uczestniczą tysiące biegaczy (w 2014 roku było to blisko 7 000 osób). Większość przyjeżdża do Krynicy z rodzinami, które - jeśli nie biegają - korzystają z oferty wydarzeń towarzyszących Festiwalowi. Takich m.in. jak Targi EXPO. Szacujemy, że w 2014 roku Targi odwiedziło w ciągu wszystkich trzech dni od 12 to 16 tys. osób z całej Polski. 

Same Targi, podobnie jak PZU Festiwal Biegowy, z towarzyszącymi zawodami MTB czy Nordic Walking, nie są skierowane tylko do biegaczy. – Na stoiskach dominuje oczywiście sprzęt sportowy, ale są też produkty medyczne i pielęgnacyjne, biżuteria sportowa czy nowości wydawnicze. Swoją ofertę promują też biura podróży, kluby, firmy i organizacje sportowe i pozarządowe, samorządy, artyści i rzemieślnicy – wylicza Ewelina Małek, koordynator Targów PZU Festiwalu Biegowego. 

W 2014 roku w Targach wzięło udział 129 wystawców z całego kraju. Na 2015 rok kryniccy organizatorzy przygotowali jeszcze większą powierzchnię wystawienniczą – na 830 m² będzie mogło się rozstawić nawet 200 firm i organizacji. Tradycyjnie do wyboru wystawców są zabudowane boksy w hali targowej oraz powierzchnia niezabudowana, pozwalająca na jeszcze większą swobodę w aranżacji stoiska.  

Wstępnej rezerwacji stoiska na Targach EXPO Festiwalu Biegowego można dokonać poprzez przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego (do pobrania TUTAJ) do p. Eweliny Małek: e.malek@isw.org.pl. Regulamin Targów EXPO PZU Festiwalu Biegowego w Krynicy-Zdrój dostępny jest TUTAJ.

Więcej informacji o Targach można uzyskać pod telefonem: +48-22-583-11-32.

Zachęcamy i zapraszamy!

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce