Festiwal Biegowy 2022: jaki powinien być Waszym zdaniem

 

Festiwal Biegowy 2022: jaki powinien być Waszym zdaniem


Opublikowane w czw., 28/10/2021 - 12:53

Do 5 listopada czekamy na Wasze uwagi, spostrzeżenia i opinie na temat Festiwalu Biegowego 2021. Dla autorów najciekawszych uwag przewidzieliśmy atrakcyjne nagrody - niespodzianki.  Bardzo zależy nam na Waszym zdaniu, by przyszłoroczna edycja Festiwalu Biegowego, jaka odbędzie się na Nakle w Piwnicznej-Zdroju w 2022 roku była maksymalnie jak najlepsza i w największym stopniu odpowiadała Waszym oczekiwaniom i potrzebom.

Zapraszamy do dyskusji nad kształtem 13. edycji naszego wspólnego Festiwalu Biegowego. Zależy nam, by poznać Wasze opinie na każdy, związany z Festiwalem temat: począwszy od biegów - które się podobały, co chcielibyście zmienić na trasach, jakie dystanse czy kategorie dodać, a których nie powinno już być w przyszłym roku.

Piszcie na jakich firmach zależy Wam w strefie Expo, kogo chcielibyście zobaczyć na festiwalowej scenie, czyich prezentacji wysłuchać i z kim porozmawiać podczas Salonu Przemysłu Turystycznego i co mogłoby sprawić, że jeszcze chętniej przyjechalibyście na Nakło w grodzie rodziny i przyjaciół.

Prosimy, byście swoje przemyślenia przysyłali na adres email: info@festiwalbiegow.pl W temacie wpisujcie swoje imię i nazwisko oraz: OPINIA FB2021. Do zobaczenia w Piwnicznej-Zdroju! (tk) Fot. Tomasz Szwajkowski

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce