Festiwal Biegowy Club na Strava wciąż działa, choć wyzwanie dawno za nami

 

Festiwal Biegowy Club na Strava wciąż działa, choć wyzwanie dawno za nami


Opublikowane w pt., 31/05/2024 - 22:12

Festiwal Biegowy jest wydarzeniem, które gromadzi miłośników górskich biegów. Jego uczestnicy mają możliwość wzajemnego kontaktu przez cały rok. Swoje wyniki mogą porównywać poprzez dołączenie do społeczności na platformie “Strava”.

Choć w ciągu roku nie brakuje w regionie różnego rodzaju wydarzeń biegowych, to największym świętem jest oczywiście zawsze Festiwal Biegowy. W tym roku potrwa od 6 do 8 września. Ponownie wszystko będzie się działo w Piwnicznej.

Przypominamy, że do 5 czerwca trwa specjalna promocja. Na wszystkie biegi zarejestrujecie się taniej o 15 procent! Wystarczy wejść TUTAJ, wypełnić formularz i użyć kodu - 15FB15DD. O szczegółach piszemy TUTAJ.

Festiwal Biegowy Club

Każdy miłośnik biegania może również dołączyć do “Festiwal Biegowy Club” na platformie Strava. To społeczność, która łączy wszystkich pasjonatów. Cały rok wspierają się, trenują i dzielą doświadczeniami.

Możemy tutaj zapisywać swoje wyniki, porównywać je z innymi i sprawdzać postępy w przeciągu całego tygodnia. Obecnie należy tu 107 osób. Jeśli kochasz biegać, koniecznie zostań jednym z nich! (MP, fot.: Zwiedzanie przez Bieganie/ Festiwal Biegowy)

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce