Festiwal Biegowy coraz bliżej! Skorzystaj z promocyjnych cen!

 

Festiwal Biegowy coraz bliżej! Skorzystaj z promocyjnych cen!


Opublikowane w pt., 04/08/2023 - 16:23

Coraz mniej czasu pozostało do rozpoczęcia 14. Festiwalu Biegowego w Piwnicznej-Zdrój. Od 8 do 10 września Miasteczko Biegowe będzie ponownie tętniło życiem. Musisz być częścią tego wydarzenia. Promocyjne ceny zachęcają jeszcze bardziej.

Każdy chce być częścią Festiwalu Biegowego, co najlepiej potwierdza bardzo wysoka frekwencja. Tutaj zawsze są tysiące osób! Masę atrakcji od 8 do 10 września w piwniczańskim Miasteczku Biegowym znajdują również miłośnicy folkloru i pysznej, regionalnej kuchni. To święto, którego nie można pominąć.

Oferta Festiwalu Biegowego jest bardzo szeroka, co sprawia, że każdy bez problemu znajdzie odpowiedni dla siebie dystans. Są też biegi dla dzieci i Strefa Dzieci, gdzie najmłodsi znajdą mnóstwo zabaw pod okiem wykwalifikowanych opiekunów. Tu wszyscy będą zadowoleni.

Charakterystyczny jest również gorący doping, którym zgromadzeni w Miasteczku Biegowym kibice, zagrzewają zawodników do walki o jak najwyższą lokatę. Klimat jest niepowtarzalny.

Przypominamy, że w tym tygodniu obowiązuje specjalna promocja, dzięki której na trzy biegi - Bieg Nocny na 7 km, Sądecką Dychę oraz Bieg na 11 km zapłacicie o 30 procent mniej. Naprawdę warto z niej skorzystać! 

Dlaczego? Oczywiście oprócz argumentów czysto sportowych do wzięcia udziału w biegach zachęcają też ceny. Sądecka Dycha według cennika kosztuje 70 zł. Teraz jednak zapłacicie tylko 49 zł. Bieg Nocny na 7 km spadł z 60 zł na 42 zł, a Bieg na 11 km z 100 zł na 70 zł. 

Takiej promocji po prostu nie sposób się oprzeć! Aby z niej skorzystać kliknijcie TUTAJ i wpiszcie kod 3DNIPROMO14FB. Poprawiajcie przez trzy dni własne rekordy za niższą cenę!

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce