Festiwal Biegowy Forum Ekonomicznego

 

Festiwal Biegowy Forum Ekonomicznego


Opublikowane w pt., 11/12/2009 - 00:00

Instytut Studiów Wschodnich, organizator Forum Ekonomicznego w Krynicy, rozpoczyna nowy cykl imprez ? Festiwal Biegowy Forum Ekonomicznego. Festiwal Biegowy Forum Ekonomicznego to międzynarodowe wydarzenie sportowe, którego główne przesłanie będzie korespondowało z dotychczasowymi inicjatywami Forum Ekonomicznego, zmierzającymi do przełamywania barier w kontaktach między narodami i państwami.


Mając na uwadze światowe trendy aktywności ludzi znanych ze świata polityki, międzynarodowego biznesu oraz rosnące zainteresowanie Polaków aktywnym życiem, już dziś zapraszamy Państwa na duże, międzynarodowe wydarzenie sportowe, które jako impreza towarzysząca Forum Ekonomicznego będzie wyzwalało sportowego ducha i emocjonującą rywalizację na trasach biegowych regionu małopolskiego.

Zapraszam Państwa serdecznie do Krynicy-Zdroju, Nowego Sącza i Muszyny w dniach 4-6 czerwca 2010 r. Festiwal Biegowy to impreza dla zawodowych sportowców i amatorów. Zachęcamy do przybycia z całą rodziną! Gwarantujemy doskonałą zabawę, a dla zwycięzców cenne nagrody.


ZAPRASZAMY!

 

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce