Festiwal Biegowy na Cracovia Maraton ? zapisz się na Festiwal ze zniżką

 

Festiwal Biegowy na Cracovia Maraton ? zapisz się na Festiwal ze zniżką


Opublikowane w czw., 25/04/2013 - 15:40

W piątek,  sobotę i niedzielę, czyli od 26 do 28 kwietnia  zapraszamy wszystkich na specjalne stoisko Festiwalu Biegowego do Strefy Expo na Cracovia Maraton

Wszyscy, którzy pojawią tam w godzinach 12.00 - 20.00 w piątek, 10.00-20.00 w sobotę i 6.00 ? 7.30 w niedzielę będą mogli zapisać się z 50 % zniżką na Festiwal Biegowy 2013 w Krynicy-Zdrój oraz otrzymać Kartę Biegacza, która upoważnia do zniżek w ponad 100 punktach w całej Polsce (hotele, restauracje, fitness kluby, sklepy sportowe).

Dodać mapę miasteczka ze strony

http://www.cracoviamaraton.pl/artykuly/2683/Mapa-miasteczka-12-Cracovia-Maraton

Dotychczas już ponad 4000 zawodników zarejestrowało się na IV Festiwal Biegowy na 5 miesięcy przed pierwszym startem. Festiwal odbędzie się w dniach od 6 do 8 września 2013 roku w Krynicy-Zdrój. Pula nagród tegorocznego Festiwalu to 450 000 złotych. Wśród uczestników rozlosujemy 2 samochody osobowe.

Festiwal Biegowy jest jedynym tak wszechstronnym i różnorodnym wydarzeniem biegowym w naszym kraju.  W ciągu trzech dni sportowych zmagań zawodnicy mają do wyboru kilkanaście biegów o łącznej długości ponad 200 km ? od mini maratonu dla dzieci i Giełdowej Mili, poprzez Życiową Dziesiątkę i Koral Maraton, aż do Biegu 7 Dolin czyli ultramaratonu na 100 km, wiodącego szlakami Beskidu Sadeckiego.     W pierwszym  Festiwalu uczestniczyło około 1000 biegaczy, w drugim  już prawie 3000, a w trzecim ponad 4000 -  tak szybkiego rozwoju nie notuje żadna inna impreza biegowa w Polsce.   

W tym roku po raz pierwszy rozegramy Bieg Nocny na 7 km, Szybką trójkę na 3 km czy bieg na 1 km ? jak widać są to propozycje dla wszystkich. Tym samy liczba biegów i rywalizacji przekroczyła już 20. Dla najmocniejszych biegaczy mamy nowa konkurencję -  IRON RUN  czyli biegową wieloetapówkę  rozgrywaną na zasadach biegu pościgowego. W ciągu trzech dni biegacze wystartują w pięciu biegach o łącznej długości 60 kilometrów, a najciekawsze i mam nadzieję najbardziej emocjonujące dla zawodników i kibiców będzie  to, że od drugiego etapu zawodnicy wybiegać będą na trasę z przewagą czasową uzyskaną we wcześniejszej rywalizacji. Zwycięzca,  który uzyska  najlepszy czas łączny we wszystkich pięciu biegach, otrzyma nagrodę w wysokości 15000 zł. Panie będą mogły rywalizować w IRON RUN for Women. Rośnie także pula nagród. W tym roku rozlosujemy nie jeden a dwa samochody ? jeden trafi do uczestnika Koral Maratonu a drugi do jednego z biegaczy którzy ukończą Życiową Dziesiątkę. Wyjątkową atrakcją będą także Mistrzostwa Świata w Biegach Górskich, które odbędą się na Jaworzynie Krynickiej. Będzie w nich uczestniczyć ponad 500 zawodników z około 40 krajów świata. Będzie to niepowtarzalna okazja do przyjrzenia się sportowej rywalizacji na najwyższym poziomie.

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce