Festiwal Biegowy zaprasza do gry i wysokich wygranych z LOTTO!

 

Festiwal Biegowy zaprasza do gry i wysokich wygranych z LOTTO!


Opublikowane w pt., 03/08/2012 - 10:00

Lotto

LOTTO, Partner Festiwalu Biegowego, zaprasza do punktów sprzedaży gier LOTTO, gdzie na wszystkich czekają gry liczbowe, loterie i przede wszystkim dużo zabawy! Zagraj w gry: LOTTO, Multi Multi, JOKER, KASKADA, MINI LOTTO, KENO czy ZDRAPKI i wygrywaj. Grając w LOTTO wpierasz kulturę i sport ? 19 groszy z każdej złotówki wydanej na gry liczbowe LOTTO jest przeznaczane na rozwój infrastruktury sportowej, działania charytatywne i kulturę. 
 

Zagraj w jedną lub kilka gier LOTTO i wygrywaj!
LOTTO
Warto zostać milionerem! Wybierz 6 z 49 liczb bądź zagraj na chybił trafił. Pula na trafione sześć liczb wynosi od 2 do kilkudziesięciu milionów.

Multi Multi
Sprawdź się! Można skreślić od 1 do 10 liczb z 80. Losowanych jest 20. Wygrane wynoszą od 2 złotych do 25 milionów zł.

JOKER
Postaw na swoją szczęśliwą liczbę! Wskaż 1 liczbę z 36. Na chybił trafił zostanie dobrany zestaw 4 liczb z 50. Wygrane wynoszą od kilku złotych do kilku milionów przy kumulacjach!

KASKADA
Tu wygrane padają najczęściej! Otrzymujesz dwa zestawy po 12 liczb wytypowanych na chybił trafił z 24 liczb. Wygrane od 2 zł do ćwierć miliona złotych.

MINI LOTTO
Mini cena do wygrania nawet 300 000 zł. Typuj 5 z 42 liczb lub zagraj na chybił trafił. Minimalnym kosztem szansa na wygraną blisko 300 000 złotych.

KENO
Co 5 minut szansa na wygraną! Wytypuj od 1 do 10 liczb spośród 70 i obserwuj losowanie na ekranie w punkcie sprzedaży. Losowanie co 5 minut! Możesz wygrać nawet milion.

ZDRAPKI!
Świetna zabawa z dreszczykiem emocji! Sięgnij po jedną z kilkunastu zdrapek 
i wygraj nawet kilkaset tysięcy złotych!

Więcej o LOTTO na stronie www.lotto.pl

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce