Festiwal Biegowy znów był wielkim wydarzeniem dla miłośników biegów - mówi Anna Czerwińska

 

Festiwal Biegowy znów był wielkim wydarzeniem dla miłośników biegów - mówi Anna Czerwińska


Opublikowane w ndz., 12/09/2021 - 16:12

12. Festiwal Biegowy zbliża się do końca. Trzydniowe święto w Piwnicznej przyniosło wiele emocji, zarówno tych sportowych, jak i kulturalno-rozrywkowych. O podsumowanie wydarzenia poprosiliśmy Annę Czerwińską, prezes Fundacji Festiwal Biegów.

Niedziela jest trzecim dniem 12. Festiwalu Biegowego. Podobnie jak w sobotę, zawodnicy będą rywalizować również w Nowym i Starym Sączu oraz w specjalnie przygotowanym Miasteczku Biegowym w Piwnicznej. Zabawa jest niesamowita!

Po trzydniowej rywalizacji, Festiwal zbliża się do końca. Do rozegrania zostało jeszcze co prawda kilka biegów jednak już teraz możemy powiedzieć, że impreza była niezwykle udana i przeciągnęła tysiące osób. Jak podsumowuje ją Anna Czerwińska, prezes Fundacji Festiwal Biegów?

- Festiwal był bardzo udany. Pojawiło się mnóstwo biegaczy, którzy się dobrze bawią. Wiele osób spaceruje po Miasteczku Biegowym. To satysfakcjonujące. Jest także pole do pracy i poprawy szczegółów – mówi.

- Pracujemy nad frekwencją od października poprzedniego roku, poprzez wszystkie kanały informacyjne, które mamy dostępne. Przez cały rok jest w Polsce wiele imprez biegowych, staramy się by wrażenia biegaczy, którzy u nas startują były niezapomniane – dodaje.

Świetnym pomysłem, co podkreśla także nasza rozmówczyni, było stworzenie w Piwnicznej specjalnego Miasteczka Biegowego. – To wspaniała przestrzeń do tego, by robić takie imprezy. Cieszymy się, że gmina nas udostępniła nam ten teren.  Nie ukrywam, że dużym atutem była również piękna pogoda. Wyszło wspaniale, dziękuję wszystkim moim współpracownikom – mówi Anna Czerwińska. (MP/DSz)

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce