Fit Lovers będą na Festiwalu Biegowym w Piwnicznej-Zdroju!

 

Fit Lovers będą na Festiwalu Biegowym w Piwnicznej-Zdroju!


Opublikowane w pon., 30/08/2021 - 16:27


Na tegorocznym, 12. Festiwalu Biegowym w Piwnicznej-Zdroju będziemy gościć Fit Lovers, czyli Pamelę Stefanowicz oraz Mateusza Janusza, współtwórców YouTubowego, Facebookowego i Instagramowego kanałów Fit Lovers, na których z milionami subskrybentów dzielą się swoją pasją do podróży i zdrowego stylu życia. Na ich pokazy, rozgrzewki i treningi przychodzą tysiące fanów.

Jak zaczynali? Po ukończeniu gdańskiej Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu, obydwoje zostali trenerami personalnymi. Poznali się w sali gimnastycznej i na początku, choć świetnie się dogadywali i szybko zostali przyjaciółmi – jak sami przyznają – nic nie wskazywało, że między nimi zaiskrzy. Ale tak się stało!

Wielokrotnie występowali z sukcesami na polskich i międzynarodowych zawodach kulturystycznych i fitness, zaś w tym roku stworzyli własną aplikację, która pomoże dobrać odpowiednią dietę, dopasowaną zarówno do potrzeb, jak i indywidualnych preferencji.

Jak sami mówią o sobie: Dwoje zapaleńców, którzy postanowili zarażać innych ideą zdrowego, aktywnego życia.(...) Jesteśmy sportowcami z wykształcenia, doświadczenia, a przede wszystkim z zamiłowania! Od dziecka sport był dla nas nieodzowną częścią życia. Dzięki niemu nauczyliśmy się ciężkiej pracy, upartości w dążeniu do celu i pozytywnego podejścia, co w dużej mierze przyczyniło się do tego, gdzie dziś jesteśmy.

Fit Lovers to bez wątpienia sportowi zapaleńcy! Dlatego też, pierwszego dnia Festiwalu, o godzinie 19, Pamela i Mateusz w Miasteczku Biegowym na Nakle w Piwnicznej-Zdroju poprowadzą dla wszystkich uczestników Festiwalu Biegowego i wszystkich chętnych mieszkańców Sądecczyzny wielką rozgrzewkę! Nie może was na niej zabraknąć! (t.kowalski@festiwalbiegow.pl) Fot. Fit Lovers

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce