GARMIN FORERUNNER 10 ? liczy się każdy kilometr

 

GARMIN FORERUNNER 10 ? liczy się każdy kilometr


Opublikowane w czw., 08/11/2012 - 15:35

Garmin, partner festiwalu Biegowego oferuje produkty treningowe przeznaczone dla biegaczy i miłośników fitness, bez względu na stopień ich zaawansowania. Jednym z nich jest Garmin Forerunner 10.

Liczy się każdy kilometr, o czym możesz się przekonać korzystając z najnowszego zegarka dla biegaczy z wbudowanym odbiornikiem GPS – Garmin Forerunner 10. Urządzenie pozwala na precyzyjne monitorowanie przebytej trasy, prędkości biegu czy spalonych kalorii. Z Forerunner 10 dzisiejszy bieg będzie najlepszą motywacją na jutro.

Forerunner 10 to zegarek dla biegaczy z wbudowanym GPS, który wyróżnia się prostą i intuicyjną obsługą. Wystarczy tylko jedno naciśnięcie przycisku aby sprawdzić przebyty dystans oraz średnią prędkość biegu.

JAK DALEKO, JAK SZYBKO
Zegarek wyświetla informacje dotyczące czasu oraz przebytej drogi. Możemy także sprawdzić liczbę spalonych kalorii oraz tempo.

VIRTUAL PACER
Funkcja Virtual Pacer porównuje aktualne tempo biegu do wcześniej zdefiniowanego.

NOWY REKORD
Forerunner 10 informuje o ustanowieniu nowego rekordu prędkości lub przebytej odległości, co jest doskonałą motywacją do dalszych treningów i pracy.

ZAPISYWANIE I UDOSTĘPNIANIE
Prześlij dane z treningu do serwisu Garmin Connect™, za pomocą którego będziesz mógł dokładnie przeanalizować na mapie każdy kilometr przebytej trasy oraz udostępnić swoje wyniki znajomym z całego świata.

MAPY
Forerunner 10 wykorzystuje GPS do pomiaru przebytej drogi. Po przesłaniu danych do Garmin Connect, użytkownik może sprawdzić trasę w dowolnym miejscu na świecie.

SZCZEGÓŁOWA ANALIZA
Serwis Garmin Connect™, umożliwia szczegółową analizę treningu, oferując użytkownikowi m.in. dostęp do informacji dotyczących średniego tempa czy ukształtowania terenu.

UDOSTĘPNIJ DANE
Podziel się ze znajomymi informacjami o twoich treningach czy nowych rekordach.

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce