Wybierz medal Iron Run

 

Wybierz medal Iron Run


Opublikowane w wt., 21/05/2013 - 15:29

Zapraszamy do głosowanie na medal Iron Run. Na konkurs napłynęło ponad 100 projektów z których wybraliśmy 5 do finałowej rozgrywki. Na zwycięzcę czeka nagroda w wysokości 5000 złotych, dla pozostałych finalistów mamy wyróżnienia w postaci nagród rzeczowych. Głosowanie potrwa do poniedziałku 3 czerwca do godziny 12.00 w południe. Wyniki konkursu ogłosimy 3 czerwca o godzinie 15.00.

Awers Rewers Nazwa
Medal Medal Medal 1
Medal Medal Medal 2
Medal Medal Medal 3
Medal Medal Medal 4
Medal Medal Medal 5

IRON RUN  to biegowa etapówka  rozgrywana na zasadach biegu pościgowego, w której pula nagród wynosi 100 000, a główna nagroda  w dwóch kategoriach wiekowych panów - do 40 lat i powyżej 40 lat - wynosi  15 000 złotych.  W ciągu trzech dni biegacze wystartują w pięciu biegach o łącznej długości 60 kilometrów, a wszystko to na niezwykle selektywnych trasach Beskidu Sądeckiego.

Pątek, 6 września - Krynicka Mila i Bieg Nocny
Sobota, 7 września ? Życiowa Dziesiątka i Szybka Trójka
Niedziela, 8 września - Koral Maraton

Najciekawsze i mamy nadzieję najbardziej emocjonujące dla zawodników i kibiców będzie jednak to, że od drugiego etapu tj. Biegu Nocnego wszystkie biegi będą rozgrywane na zasadach biegu pościgowego - zawodnicy wybiegać będą na trasę z przewagą czasową uzyskaną we wcześniejszej rywalizacji. Na drugi i każdy kolejny etap aktualnie prowadzący w klasyfikacji ogólnej mężczyzn ruszać będzie w specjalnej żółtej koszulce lidera klasyfikacji. Zwycięzcą całych zawodów IRON RUN zostanie zawodnik, który uzyska  najlepszy czas łączny we wszystkich pięciu biegach.

Regulamin konkursu >>>

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce