Jak znaleźć wyniki Festiwalu Biegowego?

 

Jak znaleźć wyniki Festiwalu Biegowego?


Opublikowane w pt., 02/10/2020 - 20:52

W Festiwalu Biegowym startujemy przede wszystkim dla satysfakcji i dobrej zabawy, ale oczywiście warto też szybko sprawdzić wyniki – swoje i konkurentów. A może również porównać efekty tegorocznych treningów z wynikami, jakie osiągnęli biegacze startujący w Krynicy zdroju w ubiegłym roku.

Te wszystkie dane znajdziecie na stronie internetowej Festiwalu Biegowego. Trzeba wejść w zakładkę „Rejestracja”, a następnie w zakładkę „Wyniki 2020”. Można też prościej – kliknąć na link https://rejestracja-festiwalbiegowy.pl/wyniki/web/site/impreza?nr=3.

Wiedząc jakie niosą za sobą emocje, wyniki staramy się publikować najszybciej, jak to możliwe. Na stronie internetowej powinny być już w kilkadziesiąt minut po zakończeniu każdego biegu.

Warto też sprawdzić, jakie były wyniki ubiegłorocznych wyścigów. Zestawienia znajdziemy w podobny sposób lub klikając na link https://rejestracja-festiwalbiegowy.pl/wyniki/web/site/impreza?nr=2. Wyniki z 2019 r. są ważne dla tych, którzy chcieliby zobaczyć zwycięzców wbiegających na metę. Żeby nie przegapić tego momentu, warto sprawdzić czasy osiągane w 2019 r. i w pobliżu mety pojawić się jakiś kwadrans przed rekordowymi wynikami. Wtedy na pewno uda nam się na finiszu zobaczyć tych, którzy najszybciej pokonali trasę.

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce