A jaki był Twój, 13. Festiwal Biegowy? Napisz, wygraj nagrodę

 

A jaki był Twój, 13. Festiwal Biegowy? Napisz, wygraj nagrodę


Opublikowane w pt., 16/09/2022 - 14:10

A jaki był Twój 13. Festiwal Biegowy? Napisz, wygraj nagrodę

Trudno powiedzieć, że po 13. Festiwalu Biegowym miał opadać kurz, ponieważ aura zadbała, by kurz został od razu zmyty przez deszcz, a jako pamiątkę z trasy wielu z Was przydźwigało ze sobą sporą porcję błota ; )

Jak wiemy jednak z licznych rozmów na mecie, nie odstraszyło Was to od przemierzania kolejnych kilometrów przy podziwianiu widoków i walki z własnymi słabościami oraz z rywalami. Co jeszcze zapamiętaliście z tegorocznej edycji Festiwalu? Czekamy na Wasze
wspomnienia i refleksje!

Na mecie wszystkich dystansów 13. Festiwalu Biegowego stanęło około 3,5 tysiąca osób. Byli to biegacze zarówno z cyklu Biegów 7 Dolin, Biegów Górskich na dystansie 23 i 11 kilometrów, jak i asfaltowych: Koral Maratonu, Półmaratonu św. Kingi czy Sądeckiej Dychy po Rekord, byli mocarni „ludzie z żelaza”, miłośnicy nordic walking i ci, którzy bawili się bieganiem w przebraniem oraz w krawacie.

Każdy z nich napisał podczas tego wrześniowego weekendu w Piwnicznej-Zdrój swoją historię. Jaką? Chcemy się przekonać! Ale także, a może przede wszystkim, chcemy dowiedzieć się, jakie macie spostrzeżenia, sugestie i uwagi co do przebiegu naszej imprezy, co działało lepiej, a co jest zdecydowanie do poprawy.

A może macie swoje pomysły na to, co mogłoby wydarzyć się w przyszłym roku, podczas kolejnej edycji? Czekamy na Wasze wiadomości! Piszcie na adres: opinie@festiwalbiegow.pl, wpisując temat: "Mój 13. Festiwal Biegowy".  Najciekawsze spostrzeżenia nagrodzimy atrakcyjnymi nagrodami. (EP) 

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce