Jesteśmy na Krakowskim Półmaratonie Marzanny. Zapraszamy na nasze stoisko!

 

Jesteśmy na Krakowskim Półmaratonie Marzanny. Zapraszamy na nasze stoisko!


Opublikowane w czw., 16/03/2023 - 22:40

Pierwszy dzień wiosny zbliża się wielkimi krokami. To już ostatnie dni zimy, co oznacza, że świat ponownie wybudza się do życia. Na trasach pojawia się również coraz więcej szlifujących swoją formę biegaczy. Wielu z nich bierze również udział w 19. Krakowskim Półmaratonie Marzanny.

Zawodnicy podczas niedzielnej rywalizacji mają do wyboru dwa dystanse – 10 km oraz półmaraton. W obu weźmie udział wielu pasjonatów. Dla niektórych jest to pierwszy start w tegorocznym sezonie. Trasa została wyznaczona ulicami Krakowa. Sportowcy pobiegną m.in. wzdłuż Wisły czy Starym Miastem. Zarówno start, jak i meta znajdują się na Błoniach. Najlepsi otrzymują oczywiście pamiątkowe medale.

Na Krakowskim Półmaratonie Marzanny swoje stoisko będzie miał również Festiwal Biegowy. Będzie to niepowtarzalna okazja do spotkania, porozmawiania, zapoznania się z ofertą oraz zapisania na największe tego typu wydarzenie w naszym kraju. A wszystkiemu towarzyszy specjalna promocja -33%. Aż żal nie skorzystać z takiej okazji.

To jednak nie koniec świetnych informacji. Przy 30 zapisach będziemy bowiem losować 2 darmowe pakiety, przy 60 zapisach 4… Może zatem uda się Wam zgarnąć darmowy start u nas! Koniecznie musicie odwiedzić nasze stoisko i przybić piąteczkę z jej szefową!

Zostań częścią Festiwalu Biegowego. Zapisz się już dziś!

(MatiP, fot.: Festiwal Biegowy)

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce