Jubiler Sezam - tu spełniają się dziewczęce marzenia

 

Jubiler Sezam - tu spełniają się dziewczęce marzenia


Opublikowane w wt., 13/09/2022 - 13:20

Jubiler Sezam - tu spełniają się dziewczęce marzenia

Chciałbyś, aby pierścionek wybrany przez Ciebie dla ukochanej idealnie oddawał Twoje uczucia a jednocześnie podobał się także jej? Nie czujesz się jednak ekspertem od biżuterii i nie wiesz, na co zwrócić uwagę, aby Twój zakup był trafny? Spieszymy z pomocą! Zwróć uwagę na poniższe wskazówki a gwarantujemy, że Ty i Twoja wybranka będziecie zadowoleni.

jubiler_sezam-tu_spelniaja_sie_dziewczece_marzeniaStyl życia Twojej dziewczyny

Jeżeli Twoja dziewczyna prowadzi intensywne życie, pracuje fizycznie, uprawia sport albo ma jakieś specyficzne hobby zwróć uwagę na to, aby pierścionek był praktyczny. W niektórych sytuacjach wybór okazałego, wystającego kamienia, który zahacza o wszystko wokoło nie będzie trafny. W takich sytuacjach lepiej sprawdzą się płaskie, gładkie modele.

Budowa ciała

Drobne panie o szczupłych dłoniach będą wyglądały karykaturalnie w bogato zdobionym, ogromnym i ciężkim pierścionku, pełnym fantazyjnych detali. Sprawdzą się natomiast dyskretne wzory oraz subtelne kolory. Klasyczny pierścionek w jednym kolorze na przykład z białego złota z centralnie umiejscowionym kamieniem w oprawie szatonowej (cztery lub sześć delikatnych „łapek” trzymających oczko) będzie świetnym wyborem.

Osobowość

Warto przyjrzeć się otoczeniu wybranki: jeżeli na jej biurku panuje porządek, nie przesadza z ozdobami a wystrój jej pokoju jest dość oszczędny, zdominowany przez jasne barwy to Twoja dziewczyna jest minimalistką. Dla takiej osoby warto kupić pierścionek oszczędny w formie, bez fantazyjnych detali.

Jeżeli wiesz, że Twoja dziewczyna lubi zmiany, chętnie eksperymentuje i próbuje nowych rzeczy i jest indywidualistką najlepiej wybrać coś nieoczywistego. W takim wypadku warto zwrócić uwagę na szczególnie wyróżniające się modele biżuterii, takie, które od razu przykuwają uwagę.

Szeroka obrączka z oryginalnym grawerem, zdobny model, imitujący koronkę albo kilka kolorowych kamieni? Będzie zachwycona! Fantastyczne modele oferuje Jubiler Sezam – szeroka oferta fasonów klasycznych, ale również tych bardziej wyszukanych pozwoli z pewnością znaleźć ten odpowiedni.

Twoja dziewczyna chętnie sięga po rzeczy z poprzednich epok, które niezdarnie określasz mianem staroci? Na pchlich targach szuka przedmiotów z duszą? Jej styl można określić jako vintage. Spodoba jej się elegancki pierścionek po babci, ale możesz również wybrać się do mniej oczywistych miejsc jak sklepy z antykami. Jeżeli biżuteria wygląda jak wyjęta z innej epoki to znaczy, że jest w jej stylu. Znane marki również posiadają linie stylizowane na retro.

Tak naprawdę męskie obawy, że pierścionek zaręczynowy nie spodoba się ukochanej są w dużej mierze bezpodstawne. Panie często przyznają, że liczy się dla nich mężczyzna, który go wręcza a sama biżuteria jest symbolem jego miłości, dlatego zawsze będzie ważna dla kobiety. Bez względu na kolor oczka.

Więcej inspiracji biżuteryjnych na stronie: www.jubilersezam.pl

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce