Już ponad 2000 zgłoszeń do biegów

 

Już ponad 2000 zgłoszeń do biegów


Opublikowane w wt., 13/04/2010 - 12:03

Ponad 2000 zgłoszeń wpłynęło już do biegów rozgrywanych podczas Festiwalu Biegowego w Krynicy od piątku 4 czerwca do niedzieli 6 czerwca. Największą liczbę zawodników przyciągnął  "Koral Maraton", który jest najtrudniejszym tego typu biegiem w Polsce. Cały czas napływają nowe zgłoszenia. Wielkim zainteresowaniem cieszy się także propozycja dla najbardziej wytrwałych - Bieg Siedmiu Dolin, czyli ultratrudne 100 kilometrów z licznymi podbiegami po najbardziej malowniczych szlakach Beskidu Sądeckiego. Mimo że lista startowa została już zamknięta, nadal napływają nowe zgłoszenia.

Krynicki weekend biegowy to także liczne sportowe atrakcje dla dzieci ,w tym minimaraton na dystansie 420 metrów, oraz tych którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z bieganiem. W pierwszy czerwcowy weekend w Krynicy każdy znajdzie dystans dla siebie, o odpowiedniej długości i skali trudności.
Najbardziej wytrwali chcą podczas krynickiej imprezy sprawdzić się  w kilku biegach. Już ponad 1000 osób wybrało start w sobotę w biegu "Życiowa dycha" z Krynicy do Muszyny oraz dwóch biegach górskich na Jaworzynę i Górę Parkową.  

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce