Już we wrześniu ochłodzimy się nad Popradem. 13. Festiwal Biegowy coraz bliżej

 

Już we wrześniu ochłodzimy się nad Popradem. 13. Festiwal Biegowy coraz bliżej


Opublikowane w wt., 28/06/2022 - 15:21

Już we wrześniu ochłodzimy się nad Popradem. 13. Festowal Biegowy nadchodzi

Zobacz też: 630 nagród Festiwalu Biegowego 2022

Trudno wytrzymać w te upały. Skwar jest wszędzie. Ale... Pomyślcie tylko jak przyjemnie byłoby teraz leżeć sobie na ogromnej, zielonej łące, tuż przy orzeźwiająco chłodnym nurcie górskiego Popradu.

A za plecami, na terenie Miasteczka Biegowego, poprzecinanego wstążkami asfaltowych ścieżek rowerowych, wśród przyrządów do ćwiczeń, ławek i ogromnych białych namiotów, tętni życie.

Tysiące biegaczy, tysiące uczestników Festiwalu Lachów i Górali, smakowitości sądeckiej kuchni na stoiskach Kół Gospodyń Wiejskich, foodtrucki z jedzeniem, napojami, stoiska masażu... Festiwal Biegowy. Od rana do wieczora, przez trzy dni, prawie trzydzieści biegów... Idylla, prawda?

No, ale żeby tam się znaleźć, trzeba się zapisać. A najniższe ceny startów już tylko do 30 czerwca włącznie. Wystarczy kliknąć, by trafić na stronę rejestracji. W tym roku znów widzimy się w Piwnicznej-Zdroju? Nie możemy się doczekać!

Uwaga! do 30 czerwca włącznie, każdy, kto opłacił bądź opłaci bieg na dystancie powyżej 10 kilometrów będzie mógł bezpłatnie wziąć udział w Sztafecie Poprad Aqua Running (tk) Fot. TK

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce