Już wszystko gotowe! Przyjeżdżajcie na 14. Festiwal Biegowy do Piwnicznej-Zdroju

 

Już wszystko gotowe! Przyjeżdżajcie na 14. Festiwal Biegowy do Piwnicznej-Zdroju


Opublikowane w pt., 08/09/2023 - 11:51

Doczekaliśmy się! Rozpoczyna się Festiwal Biegowy w Piwnicznej-Zdroju. W ciągu trzech dni czeka nas masa niezapomnianych atrakcji. To będzie prawdziwe święto dla całych rodzin. Pogoda zapowiada się piękna. Będzie się działo!

Piwniczańskie Nakło kolejny raz tętni życiem. Jak co roku, nie zabraknie również wielu imprez towarzyszących. Barwny i kolorowy będzie jak zawsze Festiwal Lachów i Górali. Pojawi się oczywiście Strefa Smaku, Strefa Dzieci i Strefa Expo. Tegoroczną nowością jest natomiast rajd rowerowy - z Nowego Sącza do Piwnicznej.

Pierwsze biegi startują o godzinie 20. Wcześniej czekają nas jednak emocje związane z Aktywnym Małopolaninem. Ta wyjątkowa konkurencja, w której uczestniczyć będą uczniowie startuje o 13. Nieco później na Nakło przybędą zespoły ludowe biorące udział w Festiwalu Lachów i Górali.

Miasteczko Biegowe jest już niemal w całości gotowe. Trwają ostatnie przygotowania, gromadzą się także pierwsi goście. Jak co roku jest barwnie i kolorowo. Rozłożone są trzy namioty, scena oraz banery sponsorów. To absolutnie niepowtarzalne miejsce!

Przypominamy, że Festiwal Biegowy potrwa do 10 września. Na starcie pojawią się tysiące zawodników. Warto przyjechać w tych dniach do Piwnicznej! Zabawa będzie świetna. (MP, fot.: Mateusz Pogwizd)

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce