Kiedy zimą nie ma śniegu… Dołącz do wyzwania Festiwalu Biegowego

 

Kiedy zimą nie ma śniegu… Dołącz do wyzwania Festiwalu Biegowego


Opublikowane w pon., 29/01/2024 - 14:56

Każdy tydzień przynosi kolejne kilometry! Trwa Zimowy Run Challenge, a na specjalnym koncie Festiwalu Biegowego na platformie Strava wciąż przybywa zawodników! Wyniki najlepszych robią wrażenie. Ty również możesz do nich dołączyć! 

Zimowy Run Challenge

Choć cały czas mamy kalendarzową zimę to w wielu regionach naszego kraju śnieg w ostatnich dniach całkowicie stopniał. Takie warunki są naturalnym sprzymierzeńcem dla biegaczy, których coraz więcej pojawia się na okolicznych trasach. Szlifowanie formy trwa.

Przypominamy, że od 1 stycznia do 29 lutego 2024 roku trwa specjalne wyzwanie marszowo/biegowe Festiwalu Biegowego - Zimowy Run Challenge. Kilometry można zbierać codziennie, a 5 osób, które będzie mieć ich na swoim koncie najwięcej zostanie nagrodzonych.

Na platformie Strava został utworzony specjalny Festiwal Biegowy Club, do którego dołączyć może każdy chętny. Obecnie jest na nim już 99 osób, a liczba wciąż rośnie! Podgląd na ich osiągnięcia mamy na stronie Festiwalu Biegowego.

Okazuje się, że w poniedziałek na trasie byli już m.in. Marek Grabiasz, Karol Roszczyk czy Adam Skałka. Niektórzy pokonują mniejsze dystanse, inni decydują się na prawdziwie daleką wyprawę. Wszystkich łączy świetnia biegowa zabawa! 

Jeśli chodzi o poprzedni tydzień, pierwsze miejsce kolejny raz zajęła użytkowniczka AGA T-K (łącznie prawie 174 km). Drugi był Maciej Majda (152,6 km), a trzeci Edmund J (niemal 120 km). Wszyscy wykręcili znakomite rezultaty.

Jak wziąć udział w wyzwaniu Festiwalu Biegowego?

Ty również możesz dołączyć do drużyny i kręcić świetne rezultaty! Każdy biegowy zajawkowicz powinien spróbować. Wystarczy zgłosić swój udział w formularzu, pobrać aplikację Strava i dołączyć do Festiwal Biegowy Club - społeczności, która łączy pasjonatów biegania oraz fanów Festiwalu Biegowego. Cały rok wspierają się, trenują i dzielą doświadczeniami z treningów. Z kolei we wrześniu spotykają się na linii startu podczas Festiwalu Biegowego w Piwnicznej-Zdroju. Każdy może tutaj dołączyć. 

Co należy zrobić, by dołączyć do społeczności?

  • Zgłosić w formularzu zgłoszeniowym swój udział i zapoznać się z regulaminem. Wypełniając zgłoszenie uczestnicy akceptują postanowienia regulaminu. Przed dołączeniem do konkursu zapoznaj się uważnie z jego postanowieniami. Jeśli nie zgadzasz się z którymkolwiek z nich twój udział nie będzie możliwy.
  • Pobrać aplikację „STRAVA” na swój telefon komórkowy i założyć konto, tym samym zaakceptować warunki korzystania z aplikacji zewnętrznego podmiotu.
  • W aplikacji STRAVA dołączyć do społeczności Festiwal Biegowy Club oraz dodawać swoje treningi. W ustawieniach należy wybrać opcję, że każdy użytkownik aplikacji może widzieć moje aktywności, dzięki temu bieganie/chodzenie/wspinanie będzie widoczne w rywalizacji.
  • Jednocześnie przypominamy, że cały czas trwa rejestracja na Festiwal Biegowy. Wystarczy wejść TUTAJ, wypełnić formularz i wykonać opłatę.

Nie może Was zabraknąć na starcie! (MP, fot.: Jenny Hill - unsplash/ zdjęcie ilustracyjne, Festiwal Biegowy)

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce