Kim jest ta pięknie uśmiechnięta "Dziewczyna z plakatu"?

 

Kim jest ta pięknie uśmiechnięta "Dziewczyna z plakatu"?


Opublikowane w pon., 09/08/2021 - 10:42

Na bannerze Festiwalu Biegowego znalazło się zdjęcie uśmiechniętej kobiety. Nie dziwimy się wcale, że zwróciła uwagę festiwalowego fotoreportera. A kim jest "Dziewczyna z plakatu?" To pani Anna Psuja, która tak mówi o sobie i swej przygodzie z Festiwalem Biegowym:

- Mój pierwszy bieg w Festiwalu Biegowym miał miejsce dwa lata temu w Koral Maratonie. Szczerze mówiąc pojechałam tam trochę z przypadku ale już wtedy wiedziałam że udział w Festiwalu na stałe wpisze się w kalendarz moich startów.

Zachwyciłam się atmosferą, profesjonalną organizacją oraz masą wspaniałej pozytywnej energii bijącej od ludzi zarówno biegaczy jak i kibiców! Wtedy na mecie byłam piątą kobietą. Rok później również pobiegłam w maratonie i byłam na mecie trzecia. Analogicznie rzecz ujmując powinnam pobiec po raz trzeci i wygrać : ) 

Jednak w tym roku znacznie wydłużam dystans i jako cel obieram Bieg 7 Dolin - 100 km. Będzie to mój pierwszy tak długi dystans ale od dawna jest to moje biegowe marzenie któremu właśnie teraz nadaje datę wykonania. A wybór miejsca na jego spełnienie mógł być tylko jeden - 12 Festiwal Biegowy! Więc forma się szlifuje, motywacja rośnie a ja z niecierpliwością odliczam dni!

Znaleźliście się na zdjęciach z Festiwalu Biegowego? Przyślijcie je nam wraz z paroma zdaniami o tym w jakich okolicznościach zostały zrobione, jak poszło w biegu, w którym startowaliście i jakie macie plany na tegoroczny Festiwal Biegowy w Piwnicznej-Zdroju! (t.kowalski@festiwalbiegow.pl) Fot. T. Szwajkowski

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce