Końcowe odliczanie z fantastyczną promocją na ostatniej prostej!

 

Końcowe odliczanie z fantastyczną promocją na ostatniej prostej!


Opublikowane w czw., 10/08/2023 - 13:28

Końcowe odliczanie z fantastyczną promocją na ostatniej prostej! Rok czekania dobiega powoli końca! Już za niecały miesiąc w Piwnicznej rozpocznie się 14. Festiwal Biegowy. Dzięki wielkiej promocji możecie na ostatniej prostej zostać częścią tego wydarzenia rejestrując się znacznie taniej! Na pewno nie będziecie żałować.

Mnóstwo osób jest już zarejestrowanych na Festiwal Biegowy. Jak co roku szykuje się niesamowite święto sportu. Po raz kolejny Piwniczna będzie biegową stolicą Polski. Młodsi, starsi, rodzina, przyjaciele, znajomi.. Pojawią się tutaj wszyscy!

Przypominamy, że to już końcowe odliczanie. Festiwal potrwa od 8 do 10 września. To właśnie wtedy na trasach Sądecczyzny rywalizować będą pasjonaci biegów. Przekrój dystansów jest tak duży, że niezależnie od tego, jaki preferujecie, to i tak znajdziecie coś dla siebie.

Jeśli zatem nie ma Was jeszcze na liście startowej, to nie możecie zwlekać. Organizatorzy zadbali, żeby w ostatnich tygodniach przed rozpoczęciem imprezy nie było nudy! Do 16 sierpnia obowiązuje fantastyczna promocja! Przy rejestracji zapłacicie o 20 proc. mniej. Dodatkowo, dotyczy wszystkich biegów! Aby z niej skorzystać wystarczy, że TUTAJ wpiszecie kod 14FBOSTATNIAPROSTA23

Naprawdę warto być częścią festiwalu. Osoby, które brały w nim udział w poprzednich latach wyjeżdżają z Piwnicznej zachwycone i z nadzieją, że za rok znowu tutaj powrócą. 

- To już mój drugi pobyt w Piwnicznej. W tym roku wspólnie z kolegami postanowiliśmy powtórzyć półmaraton. W ubiegłym roku zająłem siódme miejsce, a pierwsze w swojej kategorii wiekowej. Może uda mi się w tym roku również powtórzyć sukces. Impreza jest świetna mimo zmiennej pogody – powiedział przed startem ubiegłorocznego półmaratonu pan Piotr z Ostrowca Świętokrzyskiego, który zapowiedział jednocześnie, że na festiwalu pojawi się również w 2023 roku.

Dodajmy, że również w tym roku jeden z uczestników Festiwalu Biegowego wyjedzie z Piwnicznej nowiutkim samochodem - Toyotą Aygo X. Aby mieć okazję ją wygrać musicie ukończyć jeden biegów o dystansie co najmniej 10 km. 

Nie ma zatem co się zastanawiać. Start Festiwalu Biegowego coraz bliżej. Wielka przygoda czeka na Ciebie! (MP, fot.: Tomasz Szwajkowski, Festiwal Biegowy)

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce