Konkurs na opowiadanie ?Moja Przygoda z Festiwalem Biegowym? zakończony

 

Konkurs na opowiadanie ?Moja Przygoda z Festiwalem Biegowym? zakończony


Opublikowane w czw., 10/01/2013 - 17:01

Na konkurs  nadesłano 57 prac uczniów z województwa małopolskiego, którzy aktywnie uczestniczyli w III Festiwalu Biegowym rozegranym w dniach od 7 do 9 września 2012 w Krynicy-Zdroju. W konkursie wzięli udział uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. 

Wszystkie prace czytaliśmy z uwagą i zainteresowaniem jaka będzie kolejna opowieść. Jesteśmy pod dużym wrażeniem przesłanych relacji, opowiadań  i recenzji. Lektura opowiadań przyniosła nam wiele satysfakcji i radości z poznawania przeżyć i wrażeń młodych biegaczy z często ich pierwszej poważnej sportowej rywalizacji.

 

Ponieważ postanowiliśmy wyróżnić większą liczbę prac niż pierwotnie zakładaliśmy – ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród - odbędzie się w trakcie uroczystego spotkania wszystkich uczestniczących w Konkursie. Spotkanie odbędzie się w dniu 15 lutego w Nowym Sączu. Zaproszenia na uroczystość wysyłamy do wszystkich uczestników oraz nauczycieli i opiekunów na  adresy mailowe.

Publikację prac na portalu rozpoczniemy od 18 lutego br. Do lektury zachęcamy – będzie emocjonalny powrót do Festiwalowych biegów, będą historie osobiste i wymyślone, będą sukcesy i marzenia o nich. Będzie miła niespodzianka dla autorów nadesłanych prac.

Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się we współpracę z nami przy organizacji Konkursu. Szczególne podziękowania kierujemy dla nauczycieli prowadzących informację o Festiwalu Biegowym i konkursie w szkołach.

Czekamy na spotkanie z Wami – 15 lutego w Nowym Sączu,

Organizatorzy

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce