Konkurs sylwestrowy Festiwalu Biegowego do wygrania 10 nagród ? każda o wartości 500 zł!

 

Konkurs sylwestrowy Festiwalu Biegowego do wygrania 10 nagród ? każda o wartości 500 zł!


Opublikowane w śr., 12/12/2012 - 15:22

Uwaga! Ze względu na bardzo dużą liczbę zgłoszeń w ostatnich dniach   oraz chęć dania szansy wszystkim, którzy zapiszą się w 2012 roku,  przesuwamy losowanie nagród na 2 stycznia 2013 roku. Wyniki Konkursu Sylwestrowego ogłosimy w najbliższą środę o godzinie 15.00.

Festiwal Biegowy zaprasza do sylwestrowej zabawy  – czyli losowania prezentów,  które każdy ze zwycięzców będzie mógł wybrać sam. Tym razem zapraszamy do sklepu internetowego Brubeck oferującego odzież termoaktywną  najwyższej klasy. W naszym konkursie  przygotowaliśmy 10 prezentów każdy o wartości 500 zł – będą to vouchery na zakup bielizny termoaktywnej.

Losowanie odbędzie się w poniedziałek,  31 grudnia, o godzinie 15.00 (termin ogłoszenia wyników przeniesiony na 2 stycznia 2013 godz.15.00). W losowaniu wezmą udział wszyscy,  którzy do tego dnia zarejestrują się na Festiwal Biegowy w Krynicy-Zdrój i opłacą startowe. 

Odbiór nagrody nastąpi podczas IV Festiwalu Biegowego w dniach od 6 do 8 września 2013 roku.

Termoaktywna bielizna i odzież marki BRUBECK wykonana jest , w odróżnieniu od innych produktów będących na rynku, w technologii bezszwowej z dwuwarstwowej dzianiny i  posiada wyjątkowe właściwości użytkowe.

Szybkie zapisanie się na Festiwal daje możliwość także udziału w kolejnym losowaniu  konkursu „Festiwal Biegowy dookoła Europy!”  - już w  piątek 21 grudnia do wygrania będą 3 wycieczki  na maraton w Barcelonie, który wystartuje 17 marca 2013 roku. W ramach nagrody biegacz otrzymuje pakiet startowy, bilet lotniczy oraz 100 Euro na zakwaterowanie i wyżywienie.

Ponadto tylko do końca roku obowiązują najniższe stawki wpisowego oraz  trwa promocje zakwaterowania „Dwa noclegi w cenie jednego”.

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce