Koral Maraton: ostatni dzień promocji przy rejestracji na Festiwal Biegowy!

 

Koral Maraton: ostatni dzień promocji przy rejestracji na Festiwal Biegowy!


Opublikowane w śr., 19/07/2023 - 17:21

Co roku ten dystans na Festiwalu Biegowym wybierają setki osób. Koral Maraton jest niezwykle popularny. Dotarcie do mety to niesamowite przeżycie, zwłaszcza jeśli zajmiemy wysoką lokatę. Zwycięzcy z poprzednich lat nie mają żadnych wątpliwości!

Na Festiwal Biegowy do Piwnicznej zawsze przyjeżdża mnóstwo biegaczy z całego kraju i zagranicy. Radość, uśmiech, emocje, zdrowa rywalizacja - tego wszystkiego tutaj nie brakuje. W ciągu trzech dni na piwniczańskim Nakle zajęcie mają wszystkie pokolenia.

Popularny wśród zawodników jest Koral Maraton. To bieg, który rozpoczyna się trzeciego dnia festiwalu - w niedzielę (10 września) o godzinie 7:30. Jest mocnym otwarciem rywalizacji!

Zawodnicy ruszają ze Starego Sącza i biegną przez Barcice, Rytro, Suchą Strugę, Głębokie, aż do Miasteczka Biegowego w Piwnicznej, gdzie zlokalizowana została meta. Uśmiechów po dotarciu do niej nie brakuje.

Po przebiegnięciu ponad 40-kilometrowego odcinka niemal każdy jest uradowany. Największą radością tryskają jednak, co jest całkowicie zrozumiałe, zwycięzcy. Koral Maraton miał już wielu triumfatorów. W 2020 roku najlepszy okazał się Michał Orzeł.

- Czuję się wspaniale. Wyprzedziłem grupę biegaczy na 5 kilometrze i liczyłem na to, że mnie nie dogonią. Od 30 kilometra zrobiło się nieco ciężej, bo troszkę źle rozłożyłem siły, ale udało się zwyciężyć - mówił na mecie.

- Jestem przeszczęśliwy. Planowałem złamać czas dwóch godzin i 50 minut. Udało się. Byłem blisko swojej życiówki w maratonie. Trasa była wymagająca, lecz pobiegłem taktycznie, tak jak sobie założyłem. Nie spodziewałem się takiego wyniku - dodawał Adam Szpularz, który zajął drugie miejsce.

A my mamy dla Was niesamowitą promocję. Tylko do wtorku 25 lipca (włącznie). Jedynie z kodem promocyjnym: 14FBMARATON23 zarejestrujecie się na Koral Maraton z 30-procentową zniżką! . Wraz ze stałą, 10-złotową opłatą rejestracyjną, udział w tym biegu zamiast 135 zł kosztować będzie 98 złotych. Naprawdę warto skorzystać z takiej okazji! Zostań częścią Festiwalu Biegowego! (M.Pogwizd, fot.: Festiwal Biegowy)

ZAREJESTRUJ SIĘ

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce