Kręć zimowe kilometry! Podejmij zimowe wyzwanie Festiwalu Biegowego

 

Kręć zimowe kilometry! Podejmij zimowe wyzwanie Festiwalu Biegowego


Opublikowane w śr., 24/01/2024 - 11:42

Każdy może "kręcić” kolejne kilometry! Rozpocznij wyzwanie Festiwalu Biegowego Prawdziwy biegowy zajawkowicz nie odpuści przecież żadnej okazji, ani jednego dnia treningu. Widać to bardzo dobrze podczas Zimowego Run Challenge, a więc specjalnego wyzwania Festiwalu Biegowego. Dołącz już dziś i również “wykręcaj” kilometry!

Zabawa trwa w najlepsze! Do klubu Festiwal Biegowy Club na platformie Strava ten moment dołączyły 92 osoby. Z kolei samo wyzwanie ma już 59 uczestników. Każdego dnia biegacze “kręcą” kolejne, zimowe kilometry. Dzieje się! 

214 kilometrów w tydzień!

Rezultaty poszczególnych zawodników możemy śledzić na stronie Festiwalu Biegowego. W poniedziałek na trasie byli już m.in. Kuba Stochmal, Marek Grabiasz czy Dorota Prus. A jak wygląda klasyfikacja najlepszych w poprzednim tygodniu?

Pierwsze miejsce zajęła użytkowniczka Aga T-K, drugie Edmund J, a trzecie Maciej Majda. Ich wyniki robią wrażenie, bo przebyli odpowiednio 214, 157 i 149 km! A wszystko zimową porą!

Jak wziąć udział w wyzwaniu Festiwalu Biegowego?

Ty również możesz dołączyć do drużyny i kręcić świetne rezultaty! Każdy biegowy zajawkowicz powinien spróbować. Wystarczy zgłosić swój udział w formularzu, pobrać aplikację Strava i dołączyć do Festiwal Biegowy Club - społeczności, która łączy pasjonatów biegania oraz fanów Festiwalu Biegowego. Cały rok wspierają się, trenują i dzielą doświadczeniami z treningów. Z kolei we wrześniu spotykają się na linii startu podczas Festiwalu Biegowego w Piwnicznej-Zdroju. Każdy może tutaj dołączyć. 

Co należy zrobić, by dołączyć do społeczności?

Przede wszystkim - zgłosić w tym formularzu swój udział i zapoznać się z regulaminem. Wypełniając zgłoszenie uczestnicy akceptują postanowienia regulaminu. Przed dołączeniem do konkursu zapoznaj się uważnie z jego postanowieniami. Jeśli nie zgadzasz się z którymkolwiek z nich twój udział nie będzie możliwy.

Pobierz aplikację „STRAVA” na swój telefon komórkowy i załóż konto, tym samym akceptując warunki korzystania z aplikacji zewnętrznego podmiotu. W aplikacji STRAVA dołącz do społeczności Festiwal Biegowy Club oraz dodawaj swoje treningi (  ). W ustawieniach należy wybrać opcję, że każdy użytkownik aplikacji może widzieć moje aktywności, dzięki temu bieganie/chodzenie/wspinanie będzie widoczne w rywalizacji.

Jednocześnie przypominamy, że cały czas trwa rejestracja na Festiwal Biegowy. Wystarczy wejść TUTAJ, wypełnić formularz i wykonać opłatę. Nie może Was zabraknąć na starcie! (m.pogwizd@sadeczanin.info, fot.: Vlad Tchompalov - unsplash/ zdjęcie ilustracyjne)

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce