Kto w tym roku wygrał Bieg Przebierańców? Wszyscy! Ale...

 

Kto w tym roku wygrał Bieg Przebierańców? Wszyscy! Ale...


Opublikowane w sob., 11/09/2021 - 18:41

Jak co roku Bieg Przebierańców cieszył się wielkim zainteresowaniem podczas Festiwalu Biegowego. W tej konkurencji nie liczył się czas, tylko inwencja twórcza. Zawodnicy dali z siebie wszystko. W tłumie biegaczy można było zobaczyć smoki, dziki, rycerzy, wiedźmy, czarownice, królewny i wiele innych postaci z bajek. Jurorzy nie mieli łatwego zadania.

Czy również w tym roku wygrała Anna Sołtysik? Jej niesamowite kreacje rozpoczął Wojowniczy Żółwia Ninja z przepaską na oczach i połówką arbuza na plecach jako imitacją żółwiej skorupy. Następnego roku był pterodaktyl a potem kolejno: tyranozaur, astronauta, alegoria dzieła Leonardo da Vinci - Dama ze złą suczką (w tej roli wystąpił chihuahua Coco), robot C3PO w towarzystwie mistrza Jody, oraz personifikacja Pięknej i Bestii, czy piękna kreacja przypominająca nam o zalewie plastiku.

W kategorii indywidualnej jurorzy pierwszą nagrodę przyznali Bernadecie Piechowskiej. Drugie miejsce zajęła Anna Sołtysik, a trzecie Lucyna Ciszczoń. Z kolei w kategorii Zespół jurorzy nagrodzili pierwszym miejscem rodzinę dzików na czele której stał Leon Miszczak.

Drugie miejsce zajęła grupa Star Wars na czele z Victorią Tverdakovą. Trzecie miejsce zajęli Indianie za których przebrał się Tomasz Kapała razem z bliskimi.

Jurorzy przyznali także dwie nagrody specjalne, które trafiły do Wiktorii i Malwiny Żywczak oraz do Daniela Nowaka. Wszystkim zwycięzcom gratulujemy! Tekst, film RG, Fot. RG)

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce