Lidia i Rafał Czarneccy nie mieli sobie równych! Koral Maraton dostarczył wielu wrażeń

 

Lidia i Rafał Czarneccy nie mieli sobie równych! Koral Maraton dostarczył wielu wrażeń


Opublikowane w ndz., 10/09/2023 - 12:01

 

Choć niedziela jest ostatnim dniem 14. Festiwalu Biegowego, to miasteczko na Nakle cały czas tętni życiem. Rano ruszyły zarówno biegi, jak i konkurencje Nordic Walking. W Piwnicznej-Zdroju nie ma nudy. Kibiców również nie brakuje.

Bardzo ciekawie zapowiadał się Koral Maraton. Ten bieg zawsze gromadził wielu zawodników. Nie inaczej było również tym razem. Wszyscy wystartowali w dobrych humorach i z nadziejami na pozytywny wynik.

Do pokonania mieli trasę liczącą nieco ponad 42 km. Po drodze mijali m.in. Radwanów, Głębokie czy Słoneczny Stok. Meta znajdowała się oczywiście w Miasteczku Biegowym. Jako pierwszy jej linię przebiegł Rafał Czarnecki. 

- Wrażenia niesamowite. Biegłem w komforcie, choć nogi odmawiały posłuszeństwa. To już mój czwarty bieg na tym festiwalu. Na trasie było sporo kibiców. Ogólnie jest super- Mówił po zakończeniu biegu.

Wśród kobiet równych sobie nie miała z kolei Lidia Czarnecka.- Biegło się przyjemnie, na małym zmęczeniu. Jestem bardzo zadowolona - powiedziała zwyciężczyni.

Dużo będzie się działo również popołudniem. Czekają nas m.in. Biegi Dzieci do lat 8, Bieg Przebierańców czy Bieg na 1 km. Zabawa będzie świetna! (MatiP, fot.: MP)

 

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce