Lista wystawców 2020

Lista wystawców 2020


Katalog wystawców:  


Pover Canvas (www.powercanvas.pl)

Power Canvas to polska firma zajmująca się produkcją wysokiej jakości ubrań sportowych. Ubiera drużyny sportowe szyjąc profesjonalne, w pełni spersonalizowane stroje do biegania, do piłki nożnej i innych sportów. Ponadto projektuje własne kolekcje ubrań sportowych, które wyróżniają się niezwykle barwną kolorystyką. Swoje inspiracje czerpie przede wszystkim z piękna otaczającej nas natury. Marka otwarcie komunikuje swój lokalny patriotyzm, utrzymując całą produkcję w sercu Małopolski - w Krakowie.

Power Canvas jest Partnerem Festiwalu Biegowego w 2020 roku. Z tej okazji odświeżona została wspólna kolekcja odzieży sportowej: Kocham Biegać w Polsce. Projekty z kolekcji nawiązują do pięknych miejsc w Polsce, gdzie biegacze pokonują tysiące kilometrów i wylewają hektolitry potu.

www.powercanvas.pl


UZDROWISKO KRYNICA ŻEGIESTÓW

KRYNICZANKA to najwyższej jakości naturalna woda mineralna o niepowtarzalnym, łatwo przyswajalnym składzie minerałów. Prawie 400 mg/l wapnia i magnezu, potas oraz sód, to składniki niezbędne do prawidłowego funkcjonowania, zarówno kobiet jak i mężczyzn, dla osób potrzebujących szybkiej regeneracji sił, a więc, sportowców czy osób wykonujących ciężką pracę. To panaceum dla cierpiących na osteoporozę. Ponadto, zawarty w niej kwas metakrzemowy pozytywnie wpływa na włosy, cerę i paznokcie. Nasycenie wody naturalnym dwutlenkiem węgla wydobywanym z odwiertów Zubera, czynią z KRYNICZANKI wodę wyjątkową na skalę światową.Aplimedica s.c 

Aplimedica s.c. od 2009 roku jest autoryzowanym przedstawicielem w UE i wyłącznym dystrybutorem w Polsce Firmy Medyczno-Produkcyjnej „Lyapko”.. Naszym głównym zadaniem jest promocja i dystrybucja aplikatorów wieloigłowych “Lyapko”, wałków, pasów i mat rehabilitacyjnych – cechujących się najwyższą jakością i skutecznością w terapii oraz wspomaganiu leczenia wielu schorzeń i kontuzji. Aplikatory Lyapko mają wiele zastosowań; w treningu sportowym, odnowie biologicznej , w kosmetologii, rehabilitacji i wielu innych.


Bieg Rzeźnika 

Bieg Rzeźnika jest towarzyskim rajdem miłośników biegania i Bieszczadów. Nasza historia sięga 2004 roku - kiedy to grupka 10 przyjaciół postanowiła zmierzyć się z blisko 80 kilometrowym bieszczadzkim szlakiem. Trasa wiodła czerwonym szlakiem z Komańczy przez Cisną, góry Jasło i Fereczata, Smerek oraz połoniny do Ustrzyków Górnych. Zwycięzcom pokonanie tej trasy zajęło  11 godzin i 24 minuty. Od 2016 roku trasa Biegu Rzeźnika została zmieniona. Meta znajduje się w Cisnej, a Połonina Wetlińska i Caryńska odpadły na rzecz Rabiej Skały, pasma granicznego i połonin Hyrlatej. Limit czasu wynosi 16 godzin. W roku 2018 spotkaliśmy się po raz piętnasty, już w ramach IV Festiwalu Biegu Rzeźnika! Zapraszamy w roku 2019 na V Festiwalu Biegu Rzeźnika. Jak zwykle czeka na Was prawdziwie rzeźnickie wyzwanie. www.biegrzeznika.pl  


Malavi


Gorce Ultra-Trail®

Gorce Ultra-Trail® to wyjątkowo malowniczy bieg ultra na terenie Gorców - jednego z najpiękniejszych pasm górskich w Polsce. Do wyboru jest pięć dystansów: GUT 102, GUT 84, GUT 48, Ochotnica Challenge i GUT 12 km, a wśród atrakcji szczyty: Lubań, Turbacz, Kudłoń i Gorc, wspinaczka na wieżę, piękne polany, długie grzbiety, solidne podbiegi i szybkie zbiegi oraz malownicza panorama Tatr. Początkującym polecamy bieg Ochotnica Challenge, a wytrawnych ultrasów zapraszamy do walki o Puchar Gorca czyli do pokonania 102 km w czasie poniżej 10 g. Cechą szczególną GUT jest gorczańska muzyka na trasie i przepyszne jedzenie przygotowane przez Koła Gospodyń Wiejskich. V edycja GUT odbędzie się 1-2.08.2020, a podczas Festiwalu ekipa GUT czeka na Was na punkcie na Przehybie!


HiGeen.pl

HiGeen.pl - wszystko, co sportowcom do szczęścia jest niezbędne! Importer i dystrybutor najlepszych maści przedstartowych, o właściwościach rozgrzewących HARRAR i żeli chłodzących, przeciwbólowych i antyskurczowych BARRAD, kosmetyków na otarcia, soli mineralnych, żeli energet, izotoników, magnezu, czapek, opasek, wkładek do butów, etui na telefon, pasów na nr oraz pasów i plecaków na wodę Camelb, Grivel, kijków, itp. Nasze produkty używają tysiące profesjonalnych i amatorskich sportowców, osoby starsze i całe rodziny!"


Inov8

Inov-8 jest angielską marką specjalizującą się w najwyższej klasy sprzęcie do biegów górskich. Są to przede wszystkim buty przystosowane do każdego rodzaju nawierzchni i dystansu jak również odzież trailowa i sprzęt. Oferta Inov-8 zaspokaja 100% potrzeb biegacza off-road i ultra. Cechami wyróżniającymi produkty są przyczepność, trwałość, lekkość i elastyczność. Więcej informacji na www.inov-8.pl.


INTERREG / CPE

Program Współpracy Transgranicznej Interreg V-A Polska – Słowacja 2014-2020, finansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, wspiera przedsięwzięcia koncentrujące się wokół trzech tematów: dziedzictwo kulturowe i przyrodnicze, transport oraz edukacja. Budżet Programu wynosi 210 mln euro, w tym środki unijne - 178,6 mln euro.

"Zmodernizowaliśmy 117 km dróg oraz 700 km transgranicznych szlaków turystycznych, zorganizowaliśmy kilkadziesiąt wydarzeń oraz wydaliśmy setki publikacji".


JUJU

JUJU to pasja, energia i radość. JUJU to dbałość o genialną jakość oraz piękny design.

Z miłości do aktywności, zdrowia i ładnego wyglądu zrodził się pomysł stworzenia odzieży niebanalnej, doskonałej jakościowo, a jednocześnie funkcjonalnej, komfortowej oraz pięknej. Wszystkie ubrania zostały indywidualnie dobrane do Twoich potrzeb, po to, byś mogła wyrażać siebie w sposób otwarty, konkretny i zdecydowany.

Ubrania projektowane są przez kobietę kochającą sport, pełną pasji, determinacji i wyczucia stylu, dla której najwyższej jakości produkt, jego funkcjonalność oraz komfort noszenia, idą w parze z wyjątkowym designem.


Krynica-Zdrój

Krynica-Zdrój - „Perła Polskich Uzdrowisk” – kurort a także centrum sportów zimowych i letnich, turystyki, rekreacji, imprez kongresowych i kulturalnych. Niepowtarzalna atmosfera, leczniczy klimat, piękno krajobrazu i stale rozbudowywana i unowocześniana infrastruktura hotelarska i około turystyczna; kolej gondolowa na Jaworzynę, wieża widokowa, wyciągi narciarskie, lodowisko, sankostrada, trasy dla turystyki rowerowej i pieszej, a wszystko uzupełnione o restauracje, karczmy i punkty gastronomii.

www.krynica-zdroj.pl


Lech Free

Lechendy mogą wszystko! Na przykład przebiec Ultramaraton (lub opcjonalnie Bieg 7 Dolin), a potem sięgnąć po orzeźwiające, zimne piwo, bo Lech Free to 100% smaku, a 0% alkoholu. Do zobaczenia na mecie!


Małopolska (www.malopolska.pl, www.visitmalopolska.pl)

Małopolska to najlepsze miejsce w kraju do spędzania czasu wolnego. To region, w którym można korzystać z całorocznej oferty turystyczno-rekreacyjnej. W granicach Małopolski znajduje się ponad 6000 km znakowanych szlaków turystycznych, w tym ponad 3000 km szlaków górskich. Przez większą część roku można wypoczywać nad wodą, uprawiać sporty wodne, żeglarstwo i kajakarstwo. Zimą są tu doskonałe warunki do jazdy na nartach. A w Krakowie – mieście, które nigdy nie śpi - korzystać z całorocznej oferty kulturalnej.

Dzięki największemu w Polsce projektowi budowy tras rowerowych VeloMałopolska za kilka lat rowerzyści skorzystają z 1000 km nowoczesnych ścieżek, łączących najciekawsze turystycznie i przyrodniczo miejsca w regionie. Powstanie 8 tras, w tym dwie przebiegające przez Małopolskę, europejskie szlaki EuroVelo: Wiślana Trasa Rowerowa (WTR), VeloDunajec, VeloMetropolis (małopolski odcinek trasy EuroVelo4), VeloNatura (małopolski odcinek trasy EuroVelo11), VeloSkawa, VeloRaba, VeloPrądnik i VeloRudawa.

Więcej na www.malopolska.pl, www.visitmalopolska.pl


mobiCafé - coffee is coming (www.mobicafe.pl)

mobiCafé to mobilna kawiarnia napędzana energią pogodnych pasjonatów kawy, którą możesz spotkać na ulicach miast oraz różnego rodzaju wydarzeniach w całej Polsce. Oryginalne i intrygujące kawiarnie na kółkach wyposażone są w najwyższej jakości sprzęt, a profesjonalni bariści mielą wyjątkowo świeże ziarna kawy i parzą aromatyczne espresso z rytualnością adekwatną do wartości jaką przypisujemy zarówno samym kawom, jak i sytuacjom delektowania się nimi.


Nastopy.pl (www.nastopy.pl)

Nastopy.pl - skarpety i bielizna termoaktywna. Sklep internetowy, który już 3 sezon z rzędu bardzo mocna stawia na biegaczy. Na naszym stoisku dostaniecie dedykowane produkty dla Biegaczy. Specjalną kolekcję Włoskiej Bielizny Luigi oraz Skarpety i opasek kompresyjnych marki Todo: Running Raid, Running Raid Low oraz Todo CalfGuard

Dla biegaczy górskich Nastopy.pl poleca unikatowe i niepowtarzalne skarpety BRBL, przeznaczone do trail runningu.

Sklep gwarantuje:

  • największą gamę skarpetek w ofercie internetowej,
  • zgodność wysyłanych produktów z opisem na stronie,
  • szybką wysyłkę zawsze gratis w ciągu 24 godzin,
  • bezpieczne i wzorowe opakowanie,
  • program lojalnościowy,
  • bezpłatne eksperckie porady w doborze skarpet.

PKN ORLEN


PPL Koral

PPL Koral firma rodzinna z polskim kapitałem, największy producent lodów w Polsce. Z nieukrywaną dumą wspiera inicjatywy, które mają na celu spopularyzowanie idei zdrowego trybu życia, tak jak w przypadku Festiwalu Biegowego, który z powodzeniem udaje się wspierać od początków jego istnienia czyli od 11 lat. Z tego tytułu firma Koral - wieloletni sponsor głównej nagrody – w tym roku również fundator nowego samochodu, którym odjedzie szczęśliwy zwycięzca losowania spośród uczestników biegów długodystansowych.


Rękodzieło Szydełkowe Bogusław Grzeszczak

Firma specjalizuje się w produkcji czapek, opasek, chust, kominów itd. od 20 lat. Produkty szyte są z polskich materiałów (Łódź). Bogusław Grzeszczak wystawia swoje produkty w trakcie Maratonów i Półmaratonów w Poznaniu, Krakowie, Warszawie a także w czasie Biegów narciarskich – nie tylko w Polsce (m.in. Bieg Piasta) ale również w Czechach, Słowacji i Niemczech. W 2020 roku Rękodzieło Szydełkowe po raz drugi zagości na EXPO Festiwalu Biegowego. Zapraszamy!


Speedjog MARATON PAPU

Firma SPEEDJOGG jest obecna w przestrzeni sportów biegowych już 16 lat. Motto działalności jest następujące "Nie biegamy za zyskiem, zysk przeznaczamy na bieganie. Doradzamy, konsultujemy, a przede wszystkim słuchamy biegaczy. Pozyskaną w ten sposób wiedzę okraszamy własnym  doświadczeniem biegowym tworząc produkt mądry i przystępny. W ramach EXPO Festiwalu Biegowego zapraszamy na stoisko MARATON PAPU.


TAURON

Grupa TAURON jest jednym z największych podmiotów gospodarczych w Polsce zatrudniającym ponad 25 tysięcy pracowników. Holding dostarcza ponad 51,97 TWh energii elektrycznej rocznie do ponad 5,6 milionów Klientów, co sprawia, że jest największym dystrybutorem energii elektrycznej w kraju. Jest też drugim co do wielkości jej producentem i sprzedawcą oraz największym dostawcą ciepła na Górnym Śląsku. Zasoby energetycznego węgla kamiennego w kopalniach należących do TAURON stanowią aż 31 procent krajowych zasobów tego surowca.

W ramach koncernu funkcjonują wszystkie elementy energetycznego łańcucha wartości – wydobycie węgla kamiennego, wytwarzanie oraz dystrybucja i sprzedaż energii elektrycznej i ciepła. Oprócz energii elektrycznej spółki Grupy oferują klientom również ekogroszek, gaz, ciepło sieciowe a także usługi, których katalog rośnie w związku z rozwijaniem nowych kierunków biznesowych. Od 2010 roku akcje TAURON Polska Energia S.A. notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie m.in. w indeksach WIG20 i WIG30. Spółka wchodzi również w skład indeksu spółek odpowiedzialnych społecznie – RESPECT Index.


Sklepik Fundacji "Festiwal Biegów" 

Tu kupisz pamiątki festiwalowe – koszulki techniczne, koszulki Iron Run, spodenki, bluzy polarowe i z kapturem, wiatrówki, worki, medale, plecak, ręcznik, brelok, opaski, chusty wielofunkcyjne, bidony, kubki, pendrive’y, zawieszki, akcesoria do kibicowania, długopisy, magnesy, notesy i wiele innych. Tu zamówisz Kartę Biegacza uprawniającą do wielu zniżek w tym na biegu Festiwalu. Zapraszamy!


SPORT CENTER 

Firma SPORT_CENTER  jest autoryzowanym przedstawicielem iwentowym firm PowerBar i Ale, jesteśmy na wszystkich wielkich, jak i mniejszych imprezach biegowych , triathlonowych na terenie całej Polski Firma PowerBar jest jedną z najstarszych firm w dziedzinie odżywiania sportowego na Świecie przez co ma profesjonalna wiedzę oparta badaniami naukowymi, jak i pełna kontrola jakości laboratoryjnej co zapewnia perfekcyjne zbilansowanie odżywcze. W swojej ofercie posiada wiele całkowicie naturalnych produktów. ALE dynamiczna Polska firma zajmująca czołową pozycje w segmencie odżywiania w trakcie wysiłku sportowego jak i przed i po wysiłku. Pełna kontrola laboratoryjna zapewnia super przyswajalność. Żele ALE charakteryzują się tym ,że nie potrzeba ich popijać nadają się również dla diabetyków.  


TRYUMF (http://medale.tryumf.com.pl/)

Firma Tryumf jest niekwestionowanym liderem na rodzimym rynku trofeów sportowych. Ogromne, 25 letnie doświadczenie pozwoliło jej konkurować na arenie międzynarodowej zdobywając zaufanie kolejnych klientów. W ofercie firmy znajdują się: puchary, trofea szklane, medale odlewane, figurki odlewane, trofea plastikowe, drewniane, dyplomy oraz akcesoria. Dzięki wysokiej jakości dostarczanych produktów możemy się pochwalić współpracą z takimi klientami jak: Gazele Biznesu, PZPN Tymbark, Gortat Team, Castorama czy pracuj.pl.

Szczególnie ważnym działem firmy jest produkcja medali odlewanych. Medale są z powodzeniem dostarczane na imprezy sportowe, biegowe oraz triathlonowe. Już w pierwszym roku produkcji zaufało nam ponad 250 klientów. W swoim portfolio mamy tak duże imprezy jak: Bydgoszcz Triathlon, PZU Festiwal Biegowy, Bieg Fiata, PZU Maraton Szczeciński i wiele innych...

Nasze medale cechuje przede wszystkim wysoka jakość, ale również atrakcyjna cena oraz kreatywne wzornictwo. Posiadamy własny dział projektowy, który tworzy indywidualne i satysfakcjonujące dla klienta projekty produktów.

Oprócz projektowania medali uczestniczymy również w imprezach sportowych naszych klientów. A wszystko po to, aby jak najlepiej poznać oczekiwania uczestników wydarzeń i odpowiedzieć na ich potrzeby. Pełne zadowolenie klienta to wyzwanie, które pracownicy Tryumf’u podejmują z pasją każdego dnia.


Zdrowid 

Zdrowid- przyciągnie na swoje stoisko pasjonatów gotowania oraz zdrowego odżywiania.

"W swojej ofercie posiadamy zioła, mieszanki i przyprawy z całego świata, dodatkowo można u nas zakupić na stoisku czosnek polski podlaski. Zawsze chętnie doradzimy, opowiemy o swoich produktach, porozmawiamy. Stawiamy na bezpośredni kontakt z klientem!"


ZDROWY PROJEKT 

Naszą misją jest, abyś zawsze mógł JEŚĆ ZDROWO I CZUĆ SIĘ ŚWIETNIE!

Nie ważne ile biegasz, spalone kalorie uzupełnisz dzięki optymalnie zbilansowanym i różnorodnym posiłkom, które zawsze masz pod ręką.

Wytwarzamy dania na tackach lub w kubeczkach gotowe do spożycia na zimno lub po podgrzaniu, w 100% z naturalnych składników.

Produkujemy sałatki, dania obiadowe, przekąski (gluten free i vegan) oraz desery owocowe.

Wyróżnia nas tradycyjny sposób produkcji, brak polepszaczy, barwników i konserwantów.


... i inne...

  

kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce