Łzy szczęścia i wielkie losowanie samochodu - wszystko to na Festiwalu Biegowym!

 

Łzy szczęścia i wielkie losowanie samochodu - wszystko to na Festiwalu Biegowym!


Opublikowane w czw., 20/07/2023 - 10:19

Szansę na powrót z Festiwalu Biegowego nowym autem ma większość uczestników tej wielkiej, sportowej imprezy. Przekonali się o tym szczęśliwcy podczas wszystkich, 13 poprzednich edycji Festiwalu Biegowego!

Festiwal Biegowy to nie tylko ogrom kilometrów do przebiegnięcia, ale także ogromne nagrody! Biegacze co roku opuszczają tą sportową imprezę z pełnymi rękami: medale, nagrody pieniężne, rzeczowe, a i tak największe emocje wzbudza nagroda główna.

Firma KORAL funduje samochód osobowy dla jednego z wylosowanych zawodników, który przebiegł dystans co najmniej 10 kilometrów. Moment losowania nowego samochodu dla wszystkich jest bardzo emocjonujący!

Rok temu, czyli w 2022 roku losowanie samochodu marki Toyota Aygo X pełne było nieoczekiwanych zwrotów akcji. Po wyczytaniu pierwszego wylosowanego numeru startowego i nazwiska jego właściciela, nie pojawił się on na scenie po odliczonym czasie. Losowanie rozpoczęło się więc od nowa.

Kolejny szczęśliwiec został wybrany z puli losów, ale i ten znów nie był obecny pod sceną. Trzeci raz zatem osoba losująca wyjęła kolejny numer startowy, potrajając już napięcie i emocje wśród biegaczy zgromadzonych pod sceną. I pudło. Znów nikt się nie pojawił na scenie. 


Wylosowany został czwarty numer i nazwisko. To był Kamil Kocemba, który po usłyszeniu własnego nazwiska, skacząc z radości, wbiegł na scenę.

- Nie wierzę, no po prostu nie wierzę! To szczęście chyba było mi pisane, bo wylosowałem start w Festiwalu Biegowym, a teraz ten samochód. Będzie jak znalazł! - mówił Kamil zaraz po odebraniu kluczy do nowiutkiego auta. Kamil biegł w etapówce Iron Run.

2021 rok z pewnością dobrze wspomina Andrzej Długosz, który na Festiwalu Biegowym został szczęśliwcem, który wygrał nową Toyotę Aygo ufundowaną jak zawsze przez firmę KORAL. Jednak nie było to takie proste, gdyż pierwszy wylosowany konkursowy kupon nie wyłonił zwycięzcy. Po wyczytaniu nazwiska pod sceną zapadła pełna napięcia cisza, ale wybranej osoby nie było wśród tłumu. Tak więc zgodnie z zasadami odczekano, a następnie wylosowano jeszcze raz.

Tym razem na scenie pojawił się szczęśliwy Andrzej, który nie dowierzał w to co się właśnie wydarzyło! Tłum wiwatował, gratulował, a zadowolony biegacz mówił: - Po prostu nie wierzę! Chyba fortuna wynagrodziła mi to, że tym razem w biegach nie poszło mi najlepiej. W życiu jeszcze niczego nie wygrałem! Andrzej przebiegł Koral Maraton, co umożliwiło mu wzięcie udziału w wielkim losowaniu.

W 2020 roku z kolei losowanie samochodu wyglądało zupełnie inaczej. Przez pandemię ten wyczekiwany przez wszystkich moment losowania nowej Toyoty Yaris, ufundowanej przez firmę Koral odbył się na nowych zasadach.

Zawodnicy początkowo wypełnili konkurs internetowy, który wyłonił 10 najlepszych zawodników. Następnie na scenie w Pijalni Głównej wspomniana dziesiątka uczestników wzięła udział w pisemnym konkursie, w którym za błędną odpowiedź wypadało się z gry. Wszystkie pytania krążyły wokół wiedzy dotyczącej organizatorów imprezy i sponsora nagrody głównej, czyli firmę KORAL.

Wygranym okazał się Piotr Szumliński - Jeszcze to do mnie nie dociera! Miałem podwójnego farta. Byłem najlepszy na dystansie 64 kilometrów, a teraz jeszcze to piękne auto. No po prostu nie wierzę! - mówił szczęśliwy Piotr. Festiwal Biegowy to wiele kilometrów do przebiegnięcia pośród malowniczych górskich tras, a po całym wydarzeniu możesz wyjechać nowiutkim samochodem, tego doświadczył Piotr!

Losowanie nagrody głównej w 2019 roku na Festiwalu Biegowym także było bardzo emocjonujące, o czym przekonała się zwyciężczyni Urszula Gutowska. Aby jej numer został wylosowany musiała czekać aż trzy rundy losowania, gdyż pierwsze dwie osoby nie pojawiły się na scenie.

Za trzecim razem, gdy był wyczytywany szczęśliwy los Urszula z niedowierzaniem śledziła kolejne w cyfry, a kiedy każda zgadzała się z jej numerem ze łzami szczęścia ruszyła na scenę. 

- Nie marzyłam nawet, że wygram, słowo daję! - mówiła szczęśliwa Urszula. Wygranie samochodu marki Toyota było spełnieniem jej marzeń, gdyż wcześniej sama planowała takie kupić! Firma KORAL, która jest fundatorem nagrody głównej, samochodu osobowego niezmiennie od początku istnienia Festiwalu Biegowego spełnia marzenia biegaczy i tak jak Urszula, inni biegacze wyjeżdżają z Festiwalu nowym autem!

Festiwal Biegowy co roku dzięki firmie partnerskiej KORAL zapewnia uczestnikom wspaniałe nagrody, z czego niezmiennie główną jest samochód osobowy! Tradycyjnie po zakończonych biegach, ostatniego dnia Festiwalu zawodnicy zbierają się w jedno miejsce, aby spróbować szczęścia na wygranie nowego auta.

Jest to niezapomniany moment dla każdego. Dlatego i w tym roku nie może Was zabraknąć na 14 Festiwalu Biegowym organizowanym w Piwnicznej Zdroju od 8 do 10 września!

ZAREJESTRUJ SIĘ

A my mamy dla Was niesamowitą promocję. Tylko do wtorku 25 lipca (włącznie). Jedynie z kodem promocyjnym: 14FBMARATON23 zarejestrujecie się na Koral Maraton z 30-procentową zniżką! Wraz ze stałą, 10-złotową opłatą rejestracyjną, udział w tym biegu zamiast 135 zł kosztować będzie 98 złotych. Naprawdę warto skorzystać z takiej okazji! Zostań częścią Festiwalu Biegowego! (Fot.: Festiwal Biegowy, oprac. Monika Leśniak)

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce