Majówkowy szturm na listy startowe. Festiwal Biegowy czeka właśnie na Ciebie!

 

Majówkowy szturm na listy startowe. Festiwal Biegowy czeka właśnie na Ciebie!


Opublikowane w pon., 01/05/2023 - 10:12

Początek maja jest zawsze wyjątkowym czasem. Długi weekend, który rozpoczyna ten miesiąc wielu kojarzy się m.in. z grillowaniem i odpoczynkiem. Nie brakuje osób, które wybierają się wówczas na urlopy, by nabrać jeszcze więcej siły.

To także szczególny okres dla biegaczy. Pogoda robi się letnia, czym zachęca do wyjścia na okoliczne ścieżki. Trasy zapełniają się amatorami sportu. Wszyscy szlifują formę i przygotowują się do startów.

Maj jest również wyjątkowym miesiącem dla Festiwalu Biegowego. Do naszej imprezy, która potrwa od 8 do 10 września w Piwnicznej-Zdrój pozostało coraz mniej czasu. Mamy Wam jednak do przekazania znakomite wieści!

Przez cały miesiąc możecie się zarejestrować na Festiwal z 20 proc. zniżką. Rozpocznij majówkowy szturm na listy startowe! Dołącz do nas i skorzystaj z rabatu. Z kodem MAJFB2023 na wszystkie biegi zarejestrujecie się dużo taniej! Takiej okazji nie można przepuścić.

Osoby, które już startowały w Festiwalu Biegowym doskonale wiedzą, jak wielka jest to frajda. Jeśli jeszcze nigdy nie mieliście okazji być jego częścią, koniecznie się zapiszcie. Najlepszą rekomendacją są opinie naszych ambasadorów.

- Festiwal Biegowy to genialna impreza nie tylko dla biegaczy, ale też dla ich rodzin i przyjaciół. Tam każdy znajdzie coś dla siebie. Różnorodność dystansów i innych atrakcji oraz świetna atmosfera sprawia, że tam po prostu trzeba być! – nie ma wątpliwości Anna Psuja.

- Festiwal Biegowy, to jest to, czego każdy biegacz powinien spróbować! Impreza naprawdę godna polecenia. Jest na bardzo wysokim poziomie. Byłem raz w Krynicy i dwa razy w Piwnicznej-Zdroju. Chętnie wracam tam znowu i znowu – dodaje Viktor Volkov.

Maj jest doskonałą okazją, żeby zapisać się na Festiwal i rozpocząć (lub kontynuować) biegowe przygotowania. Gorąco do tego zachęcamy. Zabawa będzie świetna!

(MatiP)

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce