Marek Tokarczyk podsumowuje Festiwal Biegowy: zawodnicy chwalą Piwniczną

 

Marek Tokarczyk podsumowuje Festiwal Biegowy: zawodnicy chwalą Piwniczną


Opublikowane w śr., 15/09/2021 - 19:09

12. Festiwal Biegowy przeszedł do historii. Tysiące uczestników, w połączeniu z piękną pogodą, stworzyło w Piwnicznej klimat wielkiego święta. Po zakończeniu ostatniego biegu porozmawialiśmy z Markiem Tokarczykiem, dyrektorem sportowym Festiwalu.

To były niesamowite trzy dni! 12. Festiwal Biegowy zostanie zapamiętany przede wszystkim z niezapomnianego klimatu, jaki został stworzony w Miasteczku Biegowym w Piwnicznej. Pasjonaci sportu mieli swoje „pięć minut”. Całość wyglądała bardzo okazale.

Po zakończeniu ostatniego niedzielnego biegu porozmawialiśmy z Markiem Tokarczykiem, człowiekiem odpowiadającym od strony sportowej za prawidłowy przebieg Festiwalu. Jak ocenia tegoroczną edycję?

- Wszystko się udało. Oceniam Festiwal na mocne plus cztery w skali pięciostopniowej. Jest to potężna impreza wymagająca wielu wyzwań logistycznych i pracy całego sztabu ludzi. Wystawiona przeze mnie ocena jest naprawdę wysoka, biorąc pod uwagę, że Festiwal był w nowym miejscu. Od przyszłego roku nie schodzimy oczywiście poniżej „piątki” - mówi

Dyrektor Sportowy wyjaśnia, że również biegaczom dwunasta odsłona Festiwalu niezwykle się podobała.  - Nie spotkałem się z żadną opinią ze strony zawodników, że tu jest źle. Wręcz przeciwnie, wszyscy chwalili warunki, jakie zostały stworzone w Piwnicznej i mówili, że chętnie będą do niej wracać. Podziękowania należą się także dla Pana Burmistrza Dariusza Chorużyka, który od samego początku był również bardzo aktywny – tłumaczy Marek Tokarczyk.

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce