Masz firmę rowerową? Szukasz klientów? Projekt "Aktywnie w Małopolsce" jest dla ciebie!


Opublikowane w czw., 30/05/2019 - 13:52

Do 14 czerwca możecie zgłosić swoją firmę do projektu „Aktywnie w Małopolsce”. Zapraszamy firmy z szeroko pojętej branży około rowerowej. Ponad 40 z nich wyjedzie na największe targi rowerowo - turystyczne w Europie!


AKTUALIZACJA

Nabór do projektu został przedłużony do 24 czerwca. Zachęcamy! 


Atuty Małopolski to duża różnorodność topograficzna, przyrodnicza, piękne krajobrazy oraz zabytki. My chcemy wyjść naprzeciw społecznemu zapotrzebowaniu na rozwój oferty gospodarczej Małopolski i promocję lokalnych MŚP z branży około-rowerowej i wesprzeć ich w rozwoju, internacjonalizacji i eksporcie.

W ramach projektu zostanie wyłonionych 50 najlepszych przedsiębiorstw w obszarze usług około-rowerowych, które będą promowane i będą mogły wziąć udział w jednym z planowanych przedsięwzięć.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Firmy zakwalifikowane do projektu będą miały okazję wziąć udział w największych targach rowerowo - turystycznych w Europie - w Holandii, Hiszpanii, Niemczech, Danii i Polsce - w Kielcach, a także odbyć wizyty studyjne we Włoszech, Gruzji, Hiszpanii. Przedsiębiorcy wezmą też udział w konferencji Salon Przemysłu Turystycznego w Krynicy-Zdroju, zaplanowanej na 28 czerwca 2019 r.

Z udziałem w projekcie „Aktywnie w Małopolsce” wiążą się nie tylko wyjazdy na prestiżowe targi branżowe w najatrakcyjniejsze miejsca na europejskiej mapie branży i kontakt z inwestorami, klientami i ekspertami. Ważnym aspektem programu jest także promocja laureatów w internecie (aplikacja mobilna, strona internetowa, media społecznościowe) oraz poprzez tradycyjne, acz wciąż cieszące się duża popularnością wydawnictwa drukowane (folder promocyjny małopolskich firm).

Korzyści z udziału w projekcie:

  • możliwość pozyskania nowych klientów
  • możliwość zaprezentowania swojej oferty, swojej firmy
  • promocja firmy w kraju i za granicą

Zapraszamy! 

Fundacja Sądecka

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce