Miasteczko Biegowe już powstaje! 14. Festiwal Biegowy w Piwnicznej-Zdroju coraz bliżej

 

Miasteczko Biegowe już powstaje! 14. Festiwal Biegowy w Piwnicznej-Zdroju coraz bliżej


Opublikowane w wt., 05/09/2023 - 22:13

Wiele miesięcy oczekiwania dobiega końca! 8 września rozpocznie się 14. Festiwal Biegowy w Piwnicznej-Zdroju. Miasteczko, które co roku gości tysiące osób, jest już w trakcie budowy. Wkrótce rozpocznie się tutaj prawdziwe święto!

Tysiące osób przyjedzie ponownie do Piwnicznej-Zdroju. Już w najbliższy weekend (8-10 września) czeka nas 14. Festiwal Biegowy. Wspaniałe święto sportu ponownie zgromadzi całe rodziny z dziećmi. 

Piwniczańskie Nakło będzie w tym dniach tętniło życiem. Jak co roku, nie zabraknie również wielu imprez towarzyszących. Barwny i kolorowy będzie jak zawsze Festiwal Lachów i Górali. Pojawi się oczywiście Strefa Smaku, Strefa Dzieci i Strefa Expo. Tegoroczną nowością jest natomiast rajd rowerowy - z Nowego Sącza do Piwnicznej.

Podobnie jak w poprzednich latach zawodników, kibiców oraz każdego, kto tego dnia pojawi się na festiwalu, ugości Miasteczko Biegowe. Prace związane z jego przygotowaniem trwają. Rozkładane są namioty, szykowany jest teren i wykonywane inne niezbędne prace porządkowe. Wszystko jak zawsze będzie dopięte na ostatni guzik!

Piękna pogoda sprzyja odpowiedniemu przygotowaniu miasteczka. Podobna, według, prognoz, powinna być również podczas samej imprezy. Warunki będą więc świetne.

Przypomnijmy - oferta Festiwalu Biegowego jest bardzo szeroka. Tak naprawdę każdy znajdzie coś dla siebie. Rywalizować możemy w biegach krótkich oraz bardzo długich np. na królewskim dystansie 100 km. Zarejestrować możecie się TUTAJ.

Ostatnie odliczanie do rozpoczęcia 14. Festiwalu Biegowego już się rozpoczęło. Kto raz weźmie w nim udział, z wielką chęcią wraca tutaj co roku. Do zobaczenia za kilka dni w Piwnicznej!

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce