Miasteczko Biegowe pełne sportowców i kibiców! W Piwnicznej dzieje się bardzo dużo

 

Miasteczko Biegowe pełne sportowców i kibiców! W Piwnicznej dzieje się bardzo dużo


Opublikowane w pt., 08/09/2023 - 17:18

 

Miasteczko Biegowe wypełnia się sportowcami, kibicami i gośćmi Festiwalu Biegowego. Do Piwinicznej-Zdroju przyjechały prawdziwe tłumy. Widać je już od samego rana. Z każdą chwilą emocje są coraz większe.

Najpierw miasteczko opanowali uczniowie. W “Aktywnym Małopolaninie” wzięło udział około 700 osób. Popołudnie należało zatem do młodzieży. Działo się bardzo dużo.

Po tym, jak po godzinie 16 otwarte zostało biuro zawodów, sportowcy tłumnie ruszyli po odbiór pakietów startowych. Tłumy są tutaj stałym obrazkiem. Oblegana jest m.in strefa EXPO, w której znajduje się wiele ciekawych akcesoriów - nie tylko sportowych. Trwają również ostatnie przygotowania do Festiwalu Lachów i Górali. Startuje lada chwila.

Ale nie tylko namioty są pełne ludzi. Uczestnicy festiwalu opanowali całe Miasteczko Biegowe. Nie brakuje tutaj oczywiście atrakcji dla najmłodszych. Wielkim powodzeniem cieszy się pełny słodyczy i interaktywnej zabawy Wawel Truck.

Warto spędzić weekend na Festiwalu Biegowym w Piwnicznej-Zdroju. Dzieje się tutaj naprawdę sporo i każdy znajdzie coś dla siebie. Musicie to wszystko przeżyć sami! (MatiP, fot.: MP, wideo: GN)

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce