Mobilna Strefa Regeneracji dla uczestników Festiwalu Biegowego

 

Mobilna Strefa Regeneracji dla uczestników Festiwalu Biegowego


Opublikowane w sob., 04/09/2021 - 15:39

Podczas Festiwalu Biegowego nie zapomnij o odnowie biologicznej – przyspiesz regenerację i odzyskaj siły w Mobilnej Strefie Regeneracji. Kompleksowe rozwiązania, z których chętnie korzystają sportowcy w Polsce i na świecie, teraz będą i do Twojej dyspozycji.

Jako uczestnik, możesz korzystać z mobilnej Strefy Regeneracji bezpłatnie. Co w niej znajdziesz?


Mechaniczny masaż limfatyczny z RecoveryPump – załóż nogawki, usiądź wygodnie, a urządzenie zrobi resztę za Ciebie. Mankiety stopniowo wypełniają się powietrzem i uciskają ciało, począwszy od stóp ku górze. W ten sposób przepychają krew i limfę w stronę serca.

Dzięki temu pozbędziesz się obrzęku i zbędnych metabolitów z mięśni, a także zapewnisz napływ krwi bogatej w tlen i składniki odżywcze. Drenaż limfatyczny rozluźni napięte mięśnie, zmniejszy zmęczenie i przyspieszy odzyskiwanie sił po biegu.

Zimne kąpiele regeneracyjne w basenach iCoolSport – poczuj ulgę po biegu i odbuduj moc w zaledwie kilka minut. Zanurzenie w zimnej wodzie zmniejsza stan zapalny, usuwa ból i zmęczenia mięśni. Poprawia także przepływ krwi, dzięki czemu przyspiesza naturalne procesy naprawcze i ogranicza DOMS, czyli zespół opóźnionego bólu mięśniowego.  

Mobilną Strefę Regeneracji znajdziesz w namiocie nr 3

W tym roku Strefa Regeneracji przygotowała dla biegaczy dodatkową ofertę. W namiocie nr 4 (na wprost punktu Rejestracji Uczestników) będzie można nabyć odzież regeneracyjną INCREDIWEAR ze specjalnym rabatem.

Incrediwear to innowacyjne produkty (opaski, skarpetki, spodnie), wykonane z tkaniny zawierającej półprzewodniki. Pod wpływem ciepłoty ciała uwalniają jony ujemne, które wprowadzają komórki tkanek w wibrację i poprawiają przepływ krwi.

W ten sposób podnoszą możliwości wysiłkowe i zmniejszają zmęczenie, a także łagodzą ból i przyspieszają regenerację po biegu.

Odwiedź stoisko Incrediwear podczas Festiwalu Biegów w hali Expo lub dowiedz się więcej na strefaregeneracji.pl

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce