"Mój Bieg. Mój Festiwal". Napisz o Krynicy i wygraj. 11 000 zł w puli nagród

 

"Mój Bieg. Mój Festiwal". Napisz o Krynicy i wygraj. 11 000 zł w puli nagród


Opublikowane w śr., 24/09/2014 - 15:34

5. PZU Festiwal Biegowy zgromadził rekordową liczbę 7000 uczestników. Każdy napisał w Krynicy swoją własną historię. Przejmującą, tragiczną, może śmieszną, ale na pewno ciekawą i wartą opowiedzenia. Ogłaszając konkurs na najciekawsze opowiadanie festiwalowe chcemy Was zachęcić do podzielenia się z nami Waszym festiwalowym doświadczeniem. Najlepsze prace nagrodzimy.

Do konkursu zapraszamy uczestników PZU Festiwalu Biegowego (w dowolnej konkurencji). Do 24 października pod adresem: konkurs@isw.org.pl czekamy na wiadomość e-mail zawierającą plik tekstowy z opowiadaniem traktującym o wybranej konkurencji, ale i samym PZU Festiwalu Biegowym (koncerty, Forum Sport, Zdrowie, Pieniądze, Targi Expo etc).

Opowiadanie powinno mieć temat „Mój Bieg. Mój Festiwal” i może być ilustrowane zdjęciami i nagraniami wideo. Zdjęcia można zamieszczać w tekście opowiadania. Praca powinna mieć objętość minimalnie 5000 znaków (ze spacjami). W zgłoszeniu należy podać swoje dane teleadresowe.

Podobnie jak w ubiegłym roku, konkurs organizowany jest w trzech kategoriach wyznaczonych według rodzaju biegu, w którym się wystartowało:

- Kategoria I – biegi dla dzieci i młodzieży;

- Kategoria II – biegi górskie i biegi uliczne.

Najlepsze prace wyłoni Komisja Konkursowa powołana przez Fundację Festiwal Biegów - inicjatora konkursu. Wyniki konkursu ogłosimy 30 października.

W Kategorii I zostanie przyznanych 5 stypendiów rocznych w kwocie 1200 zł. Stypendia zostaną wypłacone w dwóch ratach po 600 zł (grudzień 2014 i czerwiec 2015). W Kategorii II zostanie przyznanych 10 równorzędnych nagród finansowych w wysokości 500 zł.

Wszystkie nagrodzone opowiadania zostaną opublikowane w naszym portalu oraz okolicznościowym wydawnictwie książkowym.

Szczegóły konkursu „Mój Bieg. Mój Festiwal” można znaleźć w regulaminie. Do pobrania TUTAJ.

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce