Na Festiwalu Biegowym wszyscy są uśmiechnięci. Zarejestruj się na półmaraton ze zniżką!

 

Na Festiwalu Biegowym wszyscy są uśmiechnięci. Zarejestruj się na półmaraton ze zniżką!


Opublikowane w czw., 27/07/2023 - 15:12

Półmaraton to dystans na którym po prostu nie może Cię zabraknąć! Skorzystaj ze specjalnej promocji i zarejestruj się na półmaraton z 30-procentową zniżką. Twórz Festiwal Biegowy wspólnie z tysiącami innych zawodników.

Festiwal Biegowy w Piwnicznej jest wyjątkowy. Tutaj nie może zabraknąć nikogo. Frekwencja jest co roku wysoka, a do Miasteczka Biegowego przyjeżdżają zawodnicy z całego kraju i zagranicy. Radość, uśmiech, emocje, zdrowa rywalizacja - tego wszystkiego tutaj nie brakuje. W ciągu trzech dni na piwniczańskim Nakle zajęcie mają wszystkie pokolenia. 

Co roku bardzo chętnie wybierany jest półmaraton śladami św. Kingi, który liczy 21 km. To dystans zarówno dla zawodników chcących się sprawdzić po raz pierwszy na nieco dłuższym dystansie, jak i zaprawionych w bojach sportowców. Wszyscy będą się bawić tutaj doskonale. 

Zarówno przed startem, jak i po dotarciu do mety sportowcy są niezwykle uśmiechnięci i napełnieni pozytywną energią. Najlepiej świadczą o tym ich wypowiedzi. Co mówili przed rokiem?

- To już mój drugi pobyt w Piwnicznej. W tym roku wspólnie z kolegami postanowiliśmy powtórzyć półmaraton. W ubiegłym roku zająłem siódme miejsce, a pierwsze w swojej kategorii wiekowej. Może uda mi się w tym roku również powtórzyć sukces. Impreza jest świetna mimo zmiennej pogody – powiedział przed startem Pan Piotr z Ostrowca Świętokrzyskiego, który zapowiedział jednocześnie, że na festiwalu pojawi się również w 2023 roku.

- Jestem tu drugi raz. Przygotowywałam się długo i intensywnie. Pogoda jest idealna, wolę właśnie takie chłodniejsze klimaty - dodawała zawodniczka. 

Na starcie półmaratonu nie może zabraknąć również Ciebie! To właśnie na tę konkurencję obowiązuje w tym tygodniu specjalna promocja, dzięki której zapłacicie o 30 proc. mniej. Wystarczy, że przy rejestracji wpiszecie specjalny kod: 14FBPOLMARATON23. Możecie to zrobić TUTAJ. Nie może Was zabraknąć! Zostań częścią Festiwalu Biegowego. (m.pogwizd@sadeczanin.info, fot.: Festiwal Biegowy)

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce