Na liście zamknął pierwszą setkę, na Festiwalu celuje w zwycięstwo

 

Na liście zamknął pierwszą setkę, na Festiwalu celuje w zwycięstwo


Opublikowane w pt., 01/12/2023 - 17:22

Łukasz Szopa

To ostatnie chwile wielkiej promocji Festiwalu Biegowego. Na to niesamowite wydarzenie zapisało się już wielu zawodników. Setnym, który to zrobił był Łukasz Szopa. Jak sam mówi, stawia przed sobą najambitniejsze cele.

Kolejni zawodnicy cały czas się rejestrują. Łukasz Szopa. Sam przyznaje, że cały czas szuka sobie kolejnych celów. Tym razem będzie startował w półmaratonie. - Wygrałem w mistrzostwach Polski Masters na setkę i dychę. Teraz celuję w “połówkę”. Mam nadzieję, że zdrowie na to pozwoli - mówi zawodnik. 

- Skorzystałem z niższych cen, które teraz są i zarejestrowałem się festiwal. Nie było na co czekać. Wydarzenie bardzo mi się podoba. Brałem już udział w pięciu edycjach. Za każdym razem mierzyłem się z innym dystansem. Serdecznie wszystkich zapraszam. My na pewno przyjedziemy z Dolnego Śląska w większej grupie - dodaje Łukasz Szopa.

Każdy może być częścią Festiwalu Biegowego i poczuć na własnej skórze wspaniałą atmosferę tego wielkiego sportowego święta. Wszystko od 6 do 8 września w Piwnicznej. 

Biegacze w ciągu roku na brak różnego rodzaju zawodów, na których rywalizują o zwycięstwa i rekordy, narzekać nie mogą. Na starcie zwykle gromadzi się wiele osób. To prawdziwi pasjonaci!

Ale największym świętem jest dla nich zawsze Festiwal Biegowy. Tak było również w tym roku, podczas 14. edycji. Piwniczna przez trzy dni września była sportową stolicą Polski. W Miasteczku Biegowym pojawiło się aż 12 tysięcy osób. Coś takiego mówi samo za siebie!

Trwają zapisy na kolejną piętnastą edycję wydarzenia. Będzie wyjątkowa, bo jubileuszowa. Jeszcze w piątek (1 grudnia) możecie zarejestrować się w promocyjnych cenach. Na wszystkie dystanse obowiązuje 25 proc. zniżki. Kliknij w poniższy baner, wypełnij formularz i przeżyj przygodę życia. (MP) Fot. Łukasz Szopa

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce