Niesamowite kreacje w Biegu Przebierańców. Pomysłowość uczestników nie zna granic

 

Niesamowite kreacje w Biegu Przebierańców. Pomysłowość uczestników nie zna granic


Opublikowane w sob., 10/09/2022 - 17:52

 

Sobota jest drugim dniem 13. Festiwalu Biegowego. W Piwnicznej panuje świetna atmosfera, a biegi dostarczają wielu emocji. Miasteczko Biegowe jest pełne pozytywnej energii przekazywanej przez osoby, które przyjechały tutaj, by uczestniczyć w tym wielkim sportowym święcie.

Zupełnie inny niż wszystkie jest Bieg Przebierańców. Tutaj nie chodziło o to, aby być pierwszym na mecie, ale zaprezentować się w najbardziej oryginalnym ubiorze. Pomysłowość uczestników nie znała granic. Tak naprawdę, w tym biegu nie brakowało nikogo i niczego!

Była wiedźma, lekarz, żołnierze, biedronka, pszczółka, piesek, marynarz, duchy, smerfy a nawet… rower złożony z kilku osób trzymających poszczególne jego elementy. Obserwujący to wydarzenie nie mogli się nadziwić, jak wiele różnych bajkowych postaci pojawiło się w tym samym momencie w Miasteczku Biegowym.

Jak co roku można być zachwyconym widząc całość Biegu Przebierańców. Ostatecznie, grupowo zwycięzcami zostały smerfy, a indywidualnie pani, która przebrała się za Atlantydę. Nie będzie jednak przesadą stwierdzenie, że każdy, kto miał na sobie jakiś kostium był wygrany. To było piękne wydarzenie! O tym jak wyglądali poszczególni zawodnicy dowiecie się z materiału filmowego. (MP, wideo: MP, fot.: MP, Tomasz Szwajkowski)

 

Galeria: 

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce