Nocny Bieg Rodzinny na 4 km pierwszy raz na festiwalu! Na starcie wielu zawodników

 

Nocny Bieg Rodzinny na 4 km pierwszy raz na festiwalu! Na starcie wielu zawodników


Opublikowane w sob., 09/09/2023 - 18:28

 

Dobiega końca drugi dzień 14. Festiwalu Biegowego w Piwnicznej-Zdroju. W jego trakcie działo się bardzo dużo. Od rana emocjonowaliśmy się Biegami 7 Dolin na 100, 61 i 36 km. Wielu wrażeń dostarczyła również Sądecka Dycha. Uśmiechy promieniały także podczas Biegu Dzieci.

Na zakończenie dnia odbył Nocny Bieg Rodzinny na 4 km. To festiwalowa nowość. Podobnie jak w przypadku piątku, również w sobotę, rywalizację kończy bieg rozgrywany po zmroku.

Na starcie kolejny raz tego dnia stanęło wielu spragnionych wrażeń zawodników. Jako że ten dystans na festiwalu debiutuje, to wielu po prostu chciało się na nim sprawdzić. Atmosfera była bardzo pozytywna.

- Biegnę, bo lubię i zawsze sprawia mi to radość. Jestem drugi raz na festiwalu. Chcę po prostu przybiegnąć do mety, na żaden konkretny wynik się nie nastawiam - mówił jeden z zawodników. 

Kto na mecie będzie tryskał największą radością? Wkrótce się okaże. Jedno jest pewne. Nocny Bieg Rodzinny na 4 km miał wśród biegaczy bardzo pozytywny odbiór. (MatiP, fot.: MP)

 

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce