Nowości Festiwalu Biegowego – dbamy o biegaczy

 

Nowości Festiwalu Biegowego – dbamy o biegaczy


Opublikowane w pon., 06/10/2014 - 13:33

PZU Festiwal-Biegowy zamienia Krynicę-Zdrój na 3 dni w stolicę biegów w Polsce. Każdy, kto był w Krynicy może potwierdzić, że tu nikt nie narzeka na ograniczenia w ruchu, zamknięte ulice czy tłok na deptaku – biegacze czują się jak „u siebie”. Takie wnioski wynikają z ponad 200 opinii, jakie przysłaliście do nas z myślą o przyszłorocznej imprezie.

Chcemy, by taka atmosfera towarzyszyła także kolejnym edycjom Festiwalu i dlatego na prośbę uczestników zorganizujemy profesjonalne szatnie i przebieralnie, w których każdy komfortowo będzie mógł przygotować się do startu. Na mecie będą natomiast czekały prysznice, aby bez konieczności udawania się do swojego hotelu czy pensjonatu, każdy mógł szybko się odświeżyć i przygotować się do uczestnictwa w kolejnych atrakcjach Festiwalu – targach, spotkaniach z mistrzami sportu, czy rozmowach o kolejnym roku biegowych zmagań ze swoimi przyjaciółmi w jednej z krynickich kafejek. Strefa szatni i pryszniców będzie na tyle duża, że każdy bez przeszkód będzie mógł z nich skorzystać. Na bardziej zmęczonych zawodników, tych po większym biegowym wysiłku będą czekały masaże usytuowane w Domu Forum.

W przesłanych opiniach często zwracaliście uwagę na oddalone miejsce zakwaterowania – teraz nie będzie to już stanowiło problemu – wszystko, co potrzebne do wygodnego pobytu w Krynicy znajdziecie na deptaku. Zaraz po zakończeniu biegu odświeżeni i przebrani, będziecie mogli z przyjemnością korzystać z dalszych atrakcji, które dla Was przygotujemy i oczywiście dopingować jeszcze biegnących zawodników. Dla tych, którzy przyjeżdżają tylko na jeden dzień, strefa szatni i pryszniców będzie także doskonałym rozwiązaniem eliminującym konieczność przebierania się w samochodzie czy „pod chmurką”.

Już niedługo opublikujemy kolejne efekty waszych opinii m.in. na temat biegów dla dzieci i medali.

KR

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce