Odbierz swój bon na paliwo biegaczu-kierowco

 

Odbierz swój bon na paliwo biegaczu-kierowco


Opublikowane w śr., 03/09/2014 - 13:57

Do PZU Festiwalu Biegowego pozostały już tylko 2 dni. Przygotowując wyjazd do Krynicy-Zdrój samochodem warto dokładnie zaplanować wizytę na stacjach benzynowych, by wydać jak najmniej. Szczególnie, jeśli zglosiłaś/eś się do festiwalowej promocji „Przywieź drużynę, dostaniesz na benzynę”. 

Przypomnijmy, pierwszym 85 osobom, które wiosną zadeklarowały nam w odpowiednim terminie przyjazd do Krynicy samochodem z rodziną lub przyjaciółmi, podały członków swojej festiwalowej drużyny i dopełniły formalności związanych ze startem całej grupy w Krynicy, sprezentowaliśmy bony paliwowe o wartości 200 zł każdy. Pora odebrać bony.

Osoby, które otrzymały od nas e-mail potwierdzający uzyskanie bonu, zapraszamy do punktu informacji PZU Festiwalu Biegowego, który będzie zlokalizowany w Domu Forum. Punkt będzie czynny przez wszystkie 3 dni Festiwalu. Uwaga bony mogą odebrać tylko osoby upoważnione do tego, wskazane w zgłoszeniu do promocji. Bony nieodebrane przepadają. 

Bony będzie można zrealizować odwiedzając stację franczyzową nr 7027 PKN Orlen S.A., zlokalizowaną tuż za granicami Krynicy, przy głównej drodze wylotowej na północ Polski (Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe BASTA Spółka Jawna, Nowa Wieś 155, 33-336 Łabowa). Tutaj mapka:

Zgodnie z ideą naszej promocji, bon można zrealizować w dniach 5 - 14 września. Jednorazowo, w całości do wysokości 200 zł lub części tej kwoty. Można też wykorzystać bon do pokrycia kosztu tankowania ponad wskazaną kwotę, dopłacając różnicę w rachunku. Uwaga – bony nie będą honorowane w innym terminie i na innych stacjach paliwowych w Polsce. 

Życzymy Wam bezpiecznej podróży do Krynicy i szczęśliwego powrotu do domów!

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce